Woodman: Poctivý estonský design

Značka Woodman je hvězdnou stálicí naší nábytkové sekce. Čím si nás získala a čím si podmaní i vás?

Recept na úspěch

Citlivé spojení klasického designu a současných prvků, kvalitní materiály a bezchybné zpracování. To je kombinace, která funguje! Designéři estonské značky Woodman se nebojí čerpat inspiraci v minulosti, vždy se ale dívají především dopředu. Nábytek z dílny této estonské ikony v sobě snoubí funkci a formu spolu s řemeslnou precizností. Elegantní vzhled už je jen třešničkou na dortu.

Pracovní koutek Woodman

Hlavní tváře

V čele návrhářského týmu stojí Leonhard Pfeiffer, muž, v dětství vždy obklopen krásou starožitného nábytku, který jeho otec restauroval. Odtud pramení jeho láska k designu, kdy si Leonhard potrpí na seversky laděnou jednoduchost, které dodává na vřelosti dřevo.

Nadčasový design s hravými prvky vás dostane

Leonhard však není jediným kreativcem, který pro značku Woodman tvoří. Pořídit si totiž můžete také kousky z dílny dánského tandemu Says Who. Tahle dvojice, která má na svědomí kolekci variabilních pohovek Karup, se nechává inspirovat tradičním skandinávským designem, jeho jednoduchostí, minimalismem a funkčností. Says Who jsou pyšnými zástupci hnutí Nového skandinávského designu, který vzhlíží ke svému dědictví a následně jej přetváří tak, aby perfektně padlo do dnešní doby.

Největší oblíbenci

A jaké že produkty patří mezi absolutní favority?

  • Komoda Chaser zaujme nezvyklou kombinací dřevěné kresby a hravých barevných detailů. Nabízí spoustu úložného prostoru a jednou z mnoha jejích výhod je, že má posuvné dveře, takže si můžete vždy vybrat, zda chcete její obsah vystavit na odiv, nebo ne.
Komoda Woodman Chaser
  • Jídelní stůl Blanco je součástí stejnojmenné kolekce plné světlých kousků, které skvěle odráží světlo a hodí se tak i do tmavších interiérů. Ty tak nebude vizuálně nijak zatěžovat. Stolu dominuje bílá polomatná barva a nohy z masivního dubu.
Jídelní stůl Woodman Blanco
  • Komoda Avon se v mnohém modelu Chaser podobá – posuvné dveře, čtyři zásuvky a kombinace dřeva a barev. Jen v tomhle případě je barevné provedení mnohem střídmější, vládnou mu odstíny šedé.
Komoda Woodman Avon

Právě teď na Bonami najdete produkty Woodman s cenovým zvýhodněním až 7 990 Kč. Vyberte si ten svůj!

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate