Joseph Joseph: Chytrá řešení pro každou domácnost

Barevné doplňky do domácnosti od značky Joseph Joseph se u nás na Bonami drží na prvních příčkách žebříčku oblíbenosti už nějakou dobu. A my se nedivíme. Co stojí za úspěchem značky?

Univerzální 9dílná sada Joseph Joseph Nest
Univerzální 9dílná sada Joseph Joseph Nest

Všechno začalo prkénkem

Bratři Antony a Richard, oba fascinovaní designem, zakládají značku Joseph Joseph v roce 2003 a jako velcí fanoušci chytrých řešení pro domácnost se pouští do prvních návrhů. Zpočátku čítalo jejich portfolio pár produktů. Postupem času návrhů i jejich realizací přibývalo, nicméně největší hvězdou v začátcích značky bylo jednoduché skleněné prkénko. A právě to vystřelilo povědomí o značce do výšin.

Věci se daly do pohybu a produkce značky stoupla. Joseph Joseph dobyl svět. Jejich produkty najdete v domácnostech po celé Evropě i v Severní Americe. A nezůstávají jen u kuchyní. Mají chytrá řešení pro koupelny i celou domácnost.

Univerzální 9dílná sada Joseph Joseph Nest
Univerzální 9dílná sada Joseph Joseph Nest

Funkce a jednoduchost

Produkty populární značky vynikají především propracovanou funkcí, která vás ušetří zbytečné práce nejen v kuchyni, a která rozhodně neubírá na snadné obsluze a manipulaci s výrobky.  Dokonce i my v Bonami jsme podlehli barevným pomocníkům.

A co jsou naši favoriti? Káťa Š. si nejvíce oblíbila krabičky na jídlo, které si pochvaluje především díky stohovatelnosti, která ušetří místo v každé zásuvce v kuchyni. „Navíc mají krabičky barevné rozlišení. Díky tomu nemusím zdlouhavě hledat správné víčko a to šetří mou netrpělivost i čas,“ usmívá se.

Sada nádob na potraviny Joseph Joseph Nest
Sada nádob na potraviny Joseph Joseph Nest

Terka K. si nemůže vynachválit formu na led, kterou využívá především teď v létě. „Manipulace s ní je jednoduchá. Díky praktickým klipsům můžete kostky ledu lehce vyjmout. A víko zabrání tomu, aby se vám voda rozlila po mrazáku. To ocením především, když nechávám zamrznout vodu ochucenou bylinkami nebo ovocem.”

Forma na led Joseph Joseph QuickSnap Plus
Forma na led Joseph Joseph QuickSnap Plus

Vychytávky navíc

Joseph Joseph je vysoce hravá značka, která nás svými vynálezy nepřestává ohromovat. Většina jejich produktů se dá složit tak, aby zabrala co nejméně místa. U mnoha z nich najdete přidanou funkci, jako třeba tato metlička se stěrkou. Údržba všech výrobků je jednoduchá; mytí v myčce povoleno ♥ A k tomu všemu navíc barvy, které zapadnou do každé domácnosti.

Metlička se stěrkou Joseph Joseph Whiskle
Metlička se stěrkou Joseph Joseph Whiskle

Doporučte značku Joseph Joseph svým známým a ušetřete jim spoustu času v domácnosti.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate