Podívejte se do zákulisí plného radosti

Kouzelný svět Bonami je plný překvapení a novinek. Připravili jsme pro vás krátkou exkurzi do zákulisí, během níž bychom vám rádi ukázali, jak to u nás vypadá a funguje. Prosím, račte vstoupit.

1. Zadní část skladu, kde máme umístěný nábytek 2. Dopravník na zabalené objednávky 3. Paletové regály na větší kousky

A jak jsme se v novém skladu vlastně octli? Nutnost větších prostor si uvědomoval nejen náš CEO David Šiška již na počátku roku. „Rok 2016 jsme na Bonami vyhlásili rokem nábytku, přičemž plánujeme další růst v roce následujícím. Tyto kousky budeme ale muset někde uskladnit. Dalším důvodem pro hledání většiho „domova“ pro naše výrobky je plánované spuštění rumunské verze Bonami, Bonami.ro. “ David se ve svých předpokladech nemýlil, a tak jsme se v srpnu přesunuli do 5x větších prostor o rozměrech tří až čtyř fotbalových hřišť.

Udržet dobře fungující Bonami ve všech čtyřech zemích se se čtyřiceti lidmi na palubě zdálo nereálné, a tak jsme se pustili do hledání nových kolegů pro Česko, Polsko, Rumunsko i Slovensko. Než jsme se nadáli, náš počet se zdvojnásobil.

collage ľudia
Seznamte se s Jirkou, Gábi, Markét, Veronikou, Markétou a Adél.

Aby se úroveň našich služeb stále zvyšovala a zkvaliňovala, potřebovali jsme zjistit, jak firma funguje i za zdmi našich kanceláří. Zajímalo nás, jak sklad vypadá, jak se balíčky plné radosti balí a v neposlední řadě to byla skvělá příležitost k seznámení s našimi novými kolegy. Plán zněl jasně – Hurá na teambuilding!

Úvodní prezentace se ujal nejpovolanější z nejpovolanějších – vedoucí skladu Tomáš. O prolomení ledů mezi námi samotnými se poté starala naše HR Meňa .

Během teambuildingu jsme se také vydali na průzkum za samotnými výrobky. Abychom odhalili vkus svých nových kolegů, dali jsme jim za úkol vybrat kousky, které by vám doporučili. Které to jsou?

Nina podlehla barevnému reji v podobě povlečení Melli Mello.
SONY DSC
Marťa jako milovnice cestování neodolala cestovatelské peněžence Busy B.
Zuzka odhalila, na čí straně stojí v podobě láhve s motivem Star Wars.
Kasia je rebel, tohle je její oblíbený hrneček na KÁVU! :)
Mirka má ráda v kuchyni řád, není divu, že jí učerovaly štítky od Busy B!
Tomáš dbá na svůj pitný režim, tato láhev je pro něj skvělým parťákem.
SONY DSC
Terka naprosto propadla kouskům Miss Étoile!

Skladem však novinky v Bonami nekončí. „Do budoucna plánujeme i spuštění mobilní aplikace pro zařízení s operačními systémy iOS i Android. Od aplikace si slibujeme, že vám, našim zákazníkům, umožní dopřávat si dávky každodenní inspirace z Bonami ještě pohodlněji a přehledněji,“ vysvětluje David a dodává: „Uvědomujeme si popularitu aplikací Facebook Messenger a WhatsApp, proto bychom z nich rádi brzy učinili další komunikační nástroj mezi firmou a zákazníky.“

Často se setkáváme s otázkami, v čem je náš e-shop výjimečný, co nás pohání dopředu, co nás motivuje ve snaze dělat lidi šťastnějšími. Co na to říká náš CEO?

„Tím, co děláme a jak to děláme, bojujeme za krásnější svět. Pro někoho to znamená otevřít kavárnu a umožnit lidem se setkávat na příjemném místě. Jiní pomáhají lidem v nouzi a snaží se přeměnit utrpení v něco, pro co stojí za to žít. Architekti zase navrhují domy, z nichž se později stávají šťastné domovy,“ zamýšlí se David. „My jsme se rozhodli, že světu nabídneme svůj pozitivní přístup, výrobky stejně kvalitní a krásné jako funkční, které hledáme ve všech koutech světa. Snažíme se zpříjemnit den každému, kdo s námi přijde do styku. Snažíme se lidi inspirovat. Naším hnacím motorem je víra, že pěkný svět začíná doma, na místě, kde se cítíme dobře, svobodně a sami sebou. Na místě, jehož chceme být prostřednictvím Bonami součástí.“♥

Foto: Nina Waldeckerová

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate