Zahradní slavnost

Je nám jasné, že ne každý je majitelem nádherně velké zahrady, která v příštích několika měsících vykvete do své největší krásy. I zahrada menších rozměrů, terasa nebo dokonce malý balkón ale v nadcházejícím teplém období mohou nabídnout příjemný prostor pro venkovní stolování, večerní popíjení nebo pěstování bylinek a dalších rostlin. Svěží jarní atmosféru pomůžou vytvořit zahradní doplňky od anglické značky Navigate, jejichž eleganci spolu s krásným i praktickým designem vám s potěšením nabízíme v aktuální kampani na Bonami.

600
Venkovní stolování se značkou Navigate, jejíž čerstvé jarní kousky máme teď na Bonami. Zdrojem fotky je FB značky.

Kouzlo velkých zahrad je nicméně dechberoucí, a tak jsme neodolali, a jejich krásou se pokochali alespoň skrz nádherné fotky. Ihned jsme se zasnili, jak krásné by bylo v takových zahradách pořádat oslavy, pikniky nebo jen dlouhé a příjemné procházky …

skargardsvilla12-700x511
Taky máte chuť se zhoupnout?.) Zdrojem fotky je web švédské Elle Decoration.
1017541_10151608125313722_1789689732_n
Zásnuby v zámeckém parku hotelu Chateau Mcely ve Středních Čechách. Zdrojem fotky je FB hotelu.
vojanovy-sady
I tahle krásná zahrada se nachází v Čechách. Poznáváte Vojanovy sady? Zdrojem fotky je web Vojanovysady.cz.
1d7ecccd59b3dccb7776e245117ffb41-2
Nedbalá elegance v zahradě tak, jak ji vidí švédská fotografka Pia Ulin.

A teď zpátky do reality. Velká zahrada je v ní často nedostižným snem, obzvlášť když člověk bydlí ve městě. Ti šťastnější vlastní alespoň terasu, balkón či lodžii, u kterých brzy nastane skvělá příležitost na jarní proměnu. Ať už půjde o novou barvu, zahradní dekorace nebo zahájení malého pěstování, vždy půjde o změnu k lepšímu. Užijte si ji třeba se zahradními doplňky od Navigate, které pro vás teď máme na Bonami. Ty se vám navíc budou hodit i v případě, že máte k dispozici opravdu jen minimum místa. K založení zahrádky vám totiž můžou stačit i pouhé dva metry.  Na blogu Cuketka.cz se dočtete, jak na to.

HR_PB_hannehans_0156-700x987
Tak takhle nějak bychom si to představovali – velká terasa, hodně zeleně a jedna přítulná kočka.) Zdrojem fotky je web švédské Elle Decoration.
LodzieMB
Proměna žižkovské lodžie z časopisu Marianne bydlení. Zdrojem fotky je web časopisu.
zahon2-500
Zahrádka na dvou metrech. Zdrojem fotky je web Cuketka.cz.

 

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate