Zábava v kuchyni s Joseph Joseph

Kuchyňské doplňky Joseph Joseph jsou dokonalým příkladem harmonie mezi vzhledem a funkcí. Za jejich atraktivním designem kromě energických barev stojí hlavně jedinečné nápady, které zpříjemní každodenní vaření. Příprava snídaní, obědů, večeří i malých svačinek se promění ve skvělou zábavu, do které se s radostí zapojí celá rodina. Pojďte to v kuchyni roztočit s Joseph Joseph.

JosephJoseph
V kuchyni s Joseph Joseph – sada odměrek Nest Cups (vlevo dole), elektrický mlýnek na pepř a sůl (vpravo dole) a metlička Twist Whisk jsou k dostání v aktuální kampani na Bonami, zdrojem fotek je FB značky

Není náhoda, že jméno Joseph se v názvu britské značky objevuje hned dvakrát. Společnost totiž v roce 2003 založili bratři – dvojčata Richard Joseph a Antony Joseph. Lásku k designu a umění v nich od dětství probouzela jejich maminka, profesí architektka. Oba šli design studovat, Richard u sebe ale začal pozorovat větší talent pro obchod, který později vystudoval na univerzitě Cambridge.

Richard-Anthony
Richard Joseph & Antony Joseph, zdroj: Achica Living

Zrození společnosti Joseph Joseph předcházel návrh skleněných prkének, které bratři nechali vyrobit v rodinné sklárně založené jejich dědečkem. Když zjistili, že je o zboží zájem, rozhodli se založit vlastní značku. I když se portfolio produktů Joseph Joseph postupem času pořádně rozrostlo, skleněná prkénka vyráběná v Británii jsou v jejich nabídce pořád.

GlassBoard
Skleněná krájecí prkénka Joseph Joseph zdobí různorodé motivy a ilustrace, zdroj: web značky

Produkty Joseph Joseph na první pohled vzbuzují pozornost svým moderním vzhledem podpořeným atraktivními odstíny barev. Celosvětový zájem ale značka získala především díky originálním nápadům. Kreativní bratři jsou spolu se svými designéry vždycky o krok dál a pokaždé přijdou s novým nápadem, jak kuchyňské pomůcky zase o něco vylepšit. Řídí se přitom pravidlem z období funkcionalismu, že forma následuje funkci. Základem je tedy chytré funkční řešení, které zároveň zcela přirozeně vyniká také svým estetickým provedením. Skvělým příkladem je sada Nest, jejíž součástí jsou misky, cedník, sítko a odměrky v různých velikostech, které do sebe dokonale zapadají. Sada tak po složení šetří místo a zároveň skvěle vypadá.

Nest
Sada Nest 9 Plus od Joseph Joseph, sada odměrek se prodává také samostatně

Autory sady Nest jsou designéři Bill Holding a Ben Cox z londýnského studia Morph, kteří sadu letos navrhli v luxusním provedení z nerezové oceli. A právě tuhle novinku spolu s dalšími skvělými nápady od Joseph Joseph jako je třeba skládací struhadlo nebo chytrý dávkovač mýdla pro vás máme právě teď na Bonami.

Novinky
Kuchyňská sada Joseph Joseph v nerezovém provedení

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate