Whoop.de.doo: Česká designová rozkoš

Designérka Anna Marešová vytvořila Whoop.de.doo jako svojí diplomovou práci na Fakultě umění a designu na univerzitě v Ústí nad Labem. Celé to začalo jen jako nápad, který však byl na tolik výjimečný, že se ho rozhodla zrealizovat. A tak se z diplomky stal reálný produkt, který sbírá jedno ocenění za druhým. Anna Marešová za své venušiny kuličky, které právě najdete u nás na Bonami, získala Národní cenu za studentský design, cenu Nejlepší erotická pomůcka roku 2015 a byla i několikrát nominována na objev roku.

gulicky-s-obalom-biele
Foto: Whoop.de.doo

Proč jste pro svou diplomovou práci zvolila právě erotické pomůcky?

Já jsem se k tomu dostala postupně a vlastně i náhodou. Studovala jsem na Fakultě umění a designu v Ústí nad Labem, obor produktový design a protože moje předchozí práce (bakalářská práce) byla Tramvaj pro Prahu, chtěla jsem pro diplomku zvolit zcela jiné téma. Můj kamarád, mi jednou řekl, že dělám tak čisté věci, že by bylo skvělé, kdybych udělala nějakou fajnovou erotickou pomůcku. Protože jsem se nad tím tématem zamýšlela už dřív, rozhodla jsem se, že to zkusím.

Chtěla jsem vytvořit něžnou, intimní hračku, která bude pro ženy příjemná a půvabná a nebude to stresový spouštěč. Takhle totiž na mne skutečně některé pomůcky působí. A tak to celé začalo. Zaměřila jsem se na ženu a její vnímání, pocity a přivedla jsem na svět sadu erotických pomůcek s názvem Whoop.de.doo, ze které nakonec vznikla značka.

Co nejvíce oceňujete na výrobě v České republice?

To, že mám nad výrobním procesem kontrolu. Je to sice někdy šíleně vyčerpávající, ale když se to povede, tak to stojí za to.

red-gulicky
Foto: Whoop.de.doo

Co všechno musely kuličky splňovat, aby byly přesně podle vašich představ?

Mými základními podmínkami byl kvalitní materiál, zpracování a také hygiena. To mi u těchto produktů připadá klíčové. A samozřejmě zvítězil úplně jednoduchý, příjemný tvar, bez zbytečných záhybů. A ty ostatní věci s tím spojené – například krásné subtilní balení, ty už jsou třešnička na dortu.

Jak se taková erotická pomůcka vlastně testuje?

No říkala jsem si, že by bylo fajn nechat testovat přímo ženy. Takže jsem se spojila s jednou slečnou, která se zabývá testováním erotických pomůcek a píše na ně recenze. Což mi velmi pomohlo, protože když něco zkoušíte jen na sobě, nemusí to být zcela objektivní. Takže když mi tvar a velikost pochválila, měla jsme fakt radost.

Ale také se pomůcky testují na zdravotní nezávadnost a třeba vibrátor na technickou způsobilost. Takže také prochází různými institucemi. Což mě vždycky hrozně pobaví.

1379431_209855752524229_1356651083_n
Foto: Whoop.de.doo

Komu byste Whoop.de.doo doporučila?

Vlastně všem ženám, které chtějí pro sebe a svoje zdraví něco udělat a nemají moc času provádět cvičení na posílení pánevního dna. Protože na to jsou kuličky úplně skvělé. Jsou vhodné i pro ženy po porodu či ženy, které trpí inkontinencí. Jejich nošení také způsobuje příjemnou masáž a prokrvení poševních svalů.

Kdo kupuje venušiny kuličky nejčastěji? Ženy nebo muži?

Je to různé. Ale před Vánocemi převažují muži.

Tento rok přicházíte s novou erotickou pomůckou – vibrátorem. Čím je výjimečný?

Kromě toho, že se liší svým vzhledem, je zcela jiný i technologicky. Má v sobě tři motorky, a i přes to je velmi flexibilní. Tím, že má tři motorky je intenzivní a vlastně “vrní” po celé své délce, což je velmi příjemné. Celá elektronika je zalitá v lékařském silikonu, takže je velmi hygienický a omyvatelný. Dá se používat třeba ve sprše, což mě na něm také velmi baví.

gulicvky
Foto: Whoop.de.doo

Čistému designu Whoop.de.doo jsme podlehli i na Bonami. V naší aktuální kampani najdete 3 modely venušiných kuliček. Vybírat můžete z bílé, černé a červené valentýnské varianty.

A proč si kuličky Whoop.de.doo pořídit? Máme pro vás hned 6 důvodů!

1. Posilují pánevní dno bez vaší aktivní pomoci.

2. Pomáhají předcházet problémům s inkontinencí.

3. Dokážou zintenzivnit prožívání orgasmu.

4. Celá výroba probíhá v České republice. Pouze látkový obal je od špičkové švýcarské firmy Swiss+Cotton, která se specializuje na výrobu prvotřídní bavlny.

5. Na výrobu je použitý lékařský silikon.

6. Konzultované s gynekology a testované Státním zdravotním ústavem v Praze.

cheers-s-gulickami
Foto: Whoop.de.doo

A jak vypadá takový běžný den zakladatelky značky Whoop.de.doo? To se dozvíte v jednom z našich starších článků – Den s designérkou Annou Marešovou.

Komentáře

komentářů

Navigate