Vyhrajte robotický vysavač iRobot

Věnujte se o prázdninách příjemnějším činnostem, než je úklid domácnosti. Připravili jsme si pro vás letní tipovací soutěž o šikovného pomocníka, který se o čistou zářící podlahu postará za vás.

Čím iRobot vyniká?

iRobot Roomba 896 je opravdu inteligentní přístroj, který vám díky svým vychytaným vlastnostem ušetří spoustu práce. Hravě si poradí se všemi typy podlah i koberců, které precizně vyčistí díky třístupňovému systému AeroForce. Díky navigaci iAdapt mu neunikne ani smítko. Nečistoty navíc iRobot detekuje nejen opticky, ale také akusticky. Sběrný koš je velkokapacitní, takže nebude třeba ho neustále vysypávat. Pro vaše naprosté pohodlí se navíc vysavač pyšní výklopným madlem pro snadné přenášení. Třešničkou na dortu je pak možnost ovládat jej přes aplikaci na chytrém telefonu.

iRobot
Soutěž o tento robotický vysavač probíhá až do 31. 7.

Jak se zapojit?

Zúčastnit se může každý, kdo na Bonami.cz, udělá objednávku a zaplatí ji platební kartou, rychlým bankovním převodem, bankovním převodem nebo dobírkou. V takovém případě se uživateli zobrazí tipovací formulář se soutěžní otázkou. Odesláním odpovědi je uživatel zařazený do soutěže.

Jaká jsou pravidla?

 1. Soutěž probíhá od 11. 6. 2018 od 00:00:01 do 31. 7. 2018 do 23:59:59.
 2. Hlavní cenu vyhrává ten, kdo si správně tipne anebo bude nejblíže správné odpovědi na soutěžní otázku uvedenou ve formuláři po dokončení objednávky.
 3. Do soutěže je možné zapojit se opakovaně – s každou objednávkou je možné do tipovacího formuláře vložit nový tip.
 4. V případně shodných správných nebo nejbližších odpovědí rozhoduje dřívější čas odeslání tipu.
 5. Soutěž probíhá na území České republiky na webu Bonami.cz.
 6. Do soutěže se započítávají pouze objednávky, které budou k 31. 8. 2018 evidované jako zaplacené, a to jednou z následujících platebních metod: platební karta, rychlý bankovní převod, bankovní převod nebo dobírka, a nebudou zrušené nebo dodatečně vrácené.
 7. V případě, že bude zvolená některá z platebních metod umožňujících účast v soutěži, ale platba nebude k 31. 8. 2018 připsána na účet Bonami, objednávka se do soutěže nezařazuje.
 8. V případě vrácení výherní objednávky do 90 dní je výherce povinný vrátit výhru na adresu pořadatele.
iRobot
iRobot Roomba 896

Kdo se může zúčastnit?

 1. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let splňující podmínky těchto pravidel.
 2. Účastník bere na vědomí, že pokud je mladší 18 let, je povinný si zajistit pro účast v soutěži souhlas svých zákonných zástupců. Pokud takovýto účastník nebude schopný souhlas svého zákonného zástupce prokázat, ztrácí nárok na výhru v soutěži a výhra propadá ve prospěch pořadatele.
 3. Účastník soutěže odesláním svého tipu po dokončení objednávky vyjadřuje souhlas se zněním podmínek soutěže.

Přejeme hodně štěstí a těšíme se na vaše tipy!

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate