Video: Nový Bonami hrneček zářil. Ohlédněte se s námi za pražským Lemarketem

Nový Bonami hrneček „Pura Vida“ od brněnské ilustrátorky Petruccya na Lemarketu zazářil. A spolu s ním zářily i další hvězdné kousky českých a slovenských designérů i tvůrců. Co nás zaujalo nejvíc? S kým jsme se skamarádili? A koho jsme do našeho Bonami domečku pozvali? Pojďte se s námi za pražským Lemarketem v Galerii Mánes ohlédnout nejen v našem videu. A pokud jste tam byli taky, napište nám, jak se tam líbilo vám. Těšíme se!

„Bonami domeček“

Na Lemarket jsme ve spolupráci se spřízněnými architekty ze studia Versatile postavili vlastní domeček plný designových kousků z Bonami. Kromě ikonické sedačky Karup, na kterou jste si mohli přijít odpočinout do našeho obýváku, byl vyzdobený plakáty Lény Brauner (najdete i na Bonami) a v improvizované kuchyňce byla k prohlédnutí i nákupu celá naše Bonami kolekce hrnečků tvořená ve spolupráci s lokálními umělci.  Ta bude již brzy dostupná online, takže si dejte hrnečky sledovat a nic vám neunikne.

Jak se staví domeček? Postavit náš domeček nebylo nic složitého. Na našem videu se podívejte, jak nám to šlo.

Náš Bonami domeček na Lemarketu
Náš Bonami domeček na Lemarketu, foto: Martina Kočařová
Foto: Martina Kočařová
Foto: Martina Kočařová
Foto: Martina Kočařová
Dámské osazenstvo Bonami v domečku nešetřilo celý víkend úsměvy. Foto: Martina Kočařová
Foto: Martina Kočařová
Kdokoli chtěl, mohl do našeho domečku zajít „na návštěvu“. Foto: Martina Kočařová

Přitulili jsme se s láskou

Na tomto 4. ročníku Lemarketu jsme se potkali s oblíbenou slovenskou značkou Lull (jejich parádní kousky najdete i u nás) a radost jsme měli i z osobního setkání s „ťulkáči“ značky Just Love, protože k nim se chcete přitulit okamžitě. No podívejte sami.  Nechyběla ani česká značka Mum-ray (nej pecky máme právě teď ve Skladovkách) a spousta dalších hvězdných i nadějných jmen na česko-slovenském poli.

Bonami hrnečky na Lemarketu zářily. Foto: Martina Kočařová
Bonami hrnečky na Lemarketu zářily. Foto: Martina Kočařová
Foto: Martina Kočařová
Foto: Martina Kočařová
Foto: Martina Kočařová

S láskou jsme se „přitulili“ třeba k výborným čokoládám Ajala a jejich charistmatickému prodejci, podlehli jsme Havlíkově přírodní apotéce i kosmetice Jagaia a chladnými nás nenechala ani ostravská značka City Folklore. Designový víkend v Mánesu se povedl a my už se těšíme, na kterých dalších designových akcích náš domeček zase postavíme. Těšíte se i vy? A kde byste nás chtěli vidět? Napište nám do komentáře!

Foto: Martina Kočařová
Sympatičtí prodejci Ajala z české čokoládové manufaktury. Jejich čokolády jsou opravdu fenomenální. Foto: Martina Kočařová
Lemarket
Ajala je čokoláda vyrobená podle starých receptur a klasických postupů. Foto: Martina Kočařová

 

Lemarket
Na své si přišli i domácí miláčkové, které nejvíc zaujal stánek značky Beco Pets, kterou již brzy uvidíte i na Bonami. Foto: facebook značky
Lemarket
Značka JAGAIA nás doslova omámila svým produkty. Foto: facebook značky

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate