Velikonoční DIY: Snadné dekorace od Magdaleny Sobeck

Protože víme, že stejně jako Bonami, i vy máte rádi krásné věci, přinášíme vám tradiční Velikonoční DIY – jednoduché tipy na to, jak si svůj domov vyzdobit v jarním duchu. Tentokrát si můžete vyrobit barevné girlandy a štítky na lahve nebo jiné drobnosti – a navíc: příprava zabere doslova pár minut!

Návod jsme pro vás připravili ve spolupráci s Magdalenou Sobeck, která o sobě sama říká, že „ráda se obklopuji krásnými věcmi a sama je občas i tvořím. Miluji pastelové barvy, odstíny zlaté, vintage kousky a květiny. A přesně takový je i můj blog Magdalena Sobeck, kde najdete tipy na to, jak si život zpestřit drobnými radostmi.“ Přečtěte si její návod a stáhněte si šablony na barevné velikonoční dekorace.
Velikonoční DIY: Magdalena Sobeck Blog

Velikonoční DIY: Udělejte si osvěžující jarní výzdobu

Velikonoční svátky se kvapem blíží a je potřeba malinko osvěžit své interiéry. Pomalu a jistě, nebo rychle a hbitě? Každý podle svého, jak má kdo čas… Tohle velikonoční tvoření vám zabere pár minut, ale můžete nad ním strávit i hodiny. Variací, jak s pastelovou grafikou naložit je několik, tak se pojďte mrknout. Jednoduchou velikonočně-jarní výzdobu si vykouzlíte pomocí pastelových fáborků!
K tomuhle DIY můžou přičichnout i ti z vás, kteří se na nějaké tvoření “úplně necítí”. Budete totiž potřebovat jen pár pomůcek a trochu střihačské dovednosti, kterou jste jistě nabyli už na základní škole.

Připravte si:

  • ostré nůžky
  • tvrdší papír (ideálně 200 g/m2)
  • barevnou tiskárnu
  • provázek nebo stužku
  • lepidlo na papír
  • děrovačku na papír
Velikonoční DIY: Girlanda s nápisem V-e-l-i-k-o-n-o-c-e
Zdroj fotografií: magdalenasobeck.blogspot.com

Když budete mít po ruce všechny pomůcky, které ale určitě doma máte, můžete začít s tvořením. Je libo vytvořit pastelovou girlandu s nápisem V-e-l-i-k-o-n-o-c-e? Vytiskněte jednotlivá písmenka, vystřihněte, udělejte dírky a navlečte na stuhu či provázek. Voilà! Máte hotovo!

Tip: Šablonu na fáborky s písmeny si můžete snadno stáhnout přímo u nás.

Velikonoční DIY: Girlanda s nápisem V-e-l-i-k-o-n-o-c-e
Zdroj fotografií: magdalenasobeck.blogspot.com

Že to bylo jednoduché? Že si troufáte na víc? V záloze jsou tady ještě pasteloví králíčci, z kterých můžete rovněž udělat girlandu. A když vás girlandy omrzí, ozdobte si králíčkem třeba květináč, ve kterém si lebedí hyacint nebo jiná jarní květina. Kreativitě se meze nekladou, takže lepte, stříhejte a tvořte podle vaší nálady.

Tip: Šablonu s králíčky najdete ke stažení tady.

Velikonoční DIY: Girlanda se zajíčky
Zdroj fotografií: magdalenasobeck.blogspot.com

Co k Velikonocům hlavně patří je občerstvení. Přece to znáte. Dojdou koledníci, kterým musíte nabídnout chutný posilňující drink a celá vaše rodina očekává, že na stole bude něco dobrého k zakousnutí. I pro tyto případy si můžete jednoduše vytvořit originální dekorace. Na láhve či sklenice umístěte velikonoční grafiku s králíkem a pít se bude jedna báseň. Z pastelových fáborků můžete vystřihnout vzorované králíky a vytvořit zápichy na sladké pečivo.

Tak a je to! Teď už záleží jen na vás, jakou velikonoční výzdobu zvolíte.

Tip: Šablonu s etiketou na lahve nebo na dárkové krabičky či vajíčka si můžete snadno stáhnout tady.

Velikonoční DIY: Velikonoční etiketa se zajíčky.
Zdroj fotografií: magdalenasobeck.blogspot.com

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate