Variabilní nábytek? Jedině Karup

Přinášíme vám příběh značky, jejíž nábytek se u nás na Bonami drží na předních příčkách prodejů. Pohovky, postele i lenošky od dánské značky Karup si získaly vaše i naše srdce a to stojí za pár řádků. Nemyslíte?

Se značkou Karup se váš domov promění v harmonické místo
Se značkou Karup se váš domov promění v harmonické místo
Příběh pohovek z Dánska

Značku zakládá dánský designér Preben Christensen roku 1972. Přichází na trh s kolekcí sedacího nábytku, který usnadní život nejen v malých prostorách. Jeho kolekce rozkládacích pohovek je jednou z prvních v Evropě. Chytrá řešení skloubil dohromady s minimalistickým designem a japonskou tradicí futonových matrací. A světlo světa spatřil Karup.

V současnosti vede značku již druhá generace rodiny. Stále se stejným poselstvím a stále stejně dobře. Sortiment se rozrostl o další řady pohovek, které doplnily kolekce postelí, křesel i doplňků pro celý byt.

Sortiment značka rozšířila i na minimalistické postele
Sortiment značka rozšířila o minimalistické postele
Ověřený původ a kvalita zpracování

Karup je rodinná firma, která na své produkty klade velké nároky. Konstrukce jsou výhradně z masivního dřeva, které pochází ze skandinávských lesů. Výroba futonových matrací probíhá ručně. Plněny jsou směsí vlny a syntetických vláken, jsou středně tvrdé a hravě nahradí matrace klasické.

Potahy i konstrukce jsou dostupné v nepřeberné škále barev a odstínů, proto si v nabídce vybere opravdu každý.

Karup Chico je praktickým řešením v ležérním podání
Karup Chico je praktickým řešením v ležérním podání
Na prvním místě skladnost

Již při vzniku prvních návrhů byla nejpřednější variabilita. Pohovky se musí rozkládat, křesla musí nabídnout dostatek prostoru k posezení i odpočinku. A ideálně tak, aby manipulace s nábytkem nestála příliš mnoho úsilí. Právě proto jsou mechanismy jednoduché a prosté. U jedné kolekce stačí odepnout popruhy, u jiné sklopit boční opěrky.

Hlavní cílovou skupinou, na kterou se značka zaměřuje, jsou především mladí lidé, kteří právě zařizují první bydlení. Stejně tak Karup cílí i na teenagery, zařizování pokojů pro hosty a v neposlední řadě prázdninové domy a chaty. Jejich design je svěží a inovativní a skvěle zapadne do moderních interiérů.

Hvězda našich kanceláří? Karup Roots!

Při zařizování našich kanceláří v Karlíně jsme se společně zamýšleli nad tím, jak udělat místo pro práci co nejpohodlnější a nejpříjemnější. Značka Karup byla náš jasný favorit. Společný prostor k obývání a neformálním schůzkám jsme proto vybavili pohovkami z řady Roots.

V Bonami si užíváme pohodlí Karup nábytku každý den
V Bonami si užíváme pohodlí Karup nábytku každý den

Ty se dají snadno rozložit na lůžko i příjemnou lenošku pro více lidí. Což se nám v Bonami hodí vždy, když pořádáme společné meetingy, filmové večery nebo si jen chceme odpočinout.

Dalšími kousky, které v našich společných prostorách máme, jsou křesla Hippo, která přímo vybízí k lenošení. Během dne jsou většinou obsazená a to proto, že nabízí daleko větší pohodlí než klasické kancelářské židle.

Není to jen o pohovkách

V naší nabídce právě teď naleznete kromě pohovek kolekce postelí, křesel, doplňků i dětského nábytku. A v období od 3. září do 9. září 2018 si můžete designovou lahůdku pořídit za ještě dostupnější cenu.

Podlehnete dánskému designu i vy? A jaký z Karup kousků bude váš favorit?

 

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate