Vánoční DIY: Adventní svícen na poslední chvíli

První adventní neděle je za námi, už pár dní můžeme ujídat čokolády z adventního kalendáře a užívat si všudy přítomnou vůni svařáku. Nezapomněli jste ale přece jen na něco? Zapalování svíček! Pokud jste stejní opozdilci jako my, máme pro vás skvělý tip. Vyrobte si na poslední chvíli DIY adventní svícen, který doladí vánoční atmosféru k naprosté dokonalosti. Jednoduchý návod pro vás dala dohromady Martina z blogu Decór Blanc, která se zároveň v Bonami stará o spokojenost našich zákazníků. Adventní svícen vám zabere jen pár minut, ale co parády s ním vykouzlíte!

CSC_0832
Foto: Martina Kopecká z blogu Decór Blanc

Co budeme potřebovat?

– 4 svícny
– 4 čajové svíčky
– podnos
– mech, jehličí
– pár vánočních ozdob
– čísla a provázek

DSC_0824
Foto: Martina Kopecká z blogu Decór Blanc

Vše potřebné máme po ruce a můžeme se pustit do práce. Na podnos poklademe mech a jehličí a poté na něj naaranžujeme pár vánočních ozdob. Martina měla všechny pomůcky, včetně krásných svícnů a ozdobných čísel, už připravené, ale vy si s nimi můžete klidně ještě vyhrát.

Pokud se vám nelíbí vzhled svícnů, není nic jednoduššího než vzít stříbrný nebo zlatý sprej a dodat jim trochu té třpytivé vrstvy. Pokud nemáte jako Martina kovová čísla (dají se sehnat například v galanterii), označte svícny jednoduše popisovačem na sklo nebo je odlište různě barevnými provázky.

Pak už stačí přidat svícny na podnos, vložit svíčky, jednu si zapálit a těšit se na Vánoce!

CSC_0835
Foto: Martina Kopecká z blogu Decór Blanc
CSC_0833
Foto: Martina Kopecká z blogu Decór Blanc
CSC_0844
Foto: Martina Kopecká z blogu Decór Blanc

Více tipů na DIY projekty najdete v naší rubrice Vytvoř si sám!


Martina Kopecká z blogu Decór Blanc

Doma si pěstuji vlastní svět, svěží a voňavý. I z tak zdánlivě obyčejné záležitosti, jako je bydlení, dělám osobní umění. Protože nejenom krása člověka je v očích toho, kdo se dívá.


Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate