Valentýnské radosti s Whoop.de.doo

Už tradičně představujeme na Valentýna Whoop.de.doo – ideální dárek pro všechny ženy z dílny české designérky Anny Marešové ♥.

Whoop.de.doo mají mimo jiné krásný jejich obal.
Na Whoop.de.doo je mimo jiné krásný jejich obal.

Celé to začalo jen jako nápad, který však byl na tolik výjimečný, že se ho rozhodla zrealizovat. A tak se z diplomky stal reálný produkt, který sbírá jedno ocenění za druhým. Anna Marešová za své Venušiny kuličky, které právě najdete u nás na Bonami, získala Národní cenu za studentský design, cenu Nejlepší erotická pomůcka roku 2015 a byla i několikrát nominována na objev roku.

Whoop de doo - valentýnské radosti
Whoop.de.doo – Český design prvotřídní kvality

Základními podmínkami, na které Anna Marešová při zpracování Venušiných kuliček Whoop.de.doo myslela, byl kvalitní materiál, zpracování a také hygiena. A samozřejmě zvítězil úplně jednoduchý, příjemný tvar, bez zbytečných záhybů. A ty ostatní věci s tím spojené – například krásné subtilní balení, ty už jsou třešnička na dortu.

Whoop.de.doo pro každou ženu

Kuličky se hodí vlastně všem ženám, které chtějí pro sebe a svoje zdraví něco udělat a nemají moc času provádět cvičení na posílení pánevního dna. Protože na to jsou kuličky úplně skvělé. Jsou vhodné i pro ženy po porodu či ženy, které trpí inkontinencí. Jejich nošení také způsobuje příjemnou masáž a prokrvení poševních svalů.

Whoop.de.doo pro všechny ženy
Foto: Whoop.de.doo

6 argumentů pro Whoop.de.doo

Čistému designu Whoop.de.doo jsme podlehli i na Bonami. V naší aktuální kampani najdete 3 modely Venušiných kuliček. Vybírat můžete z bílé, černé a červené valentýnské varianty. Mezi jejich nejlepší vlastnosti patří, že:

  1. Posilují pánevní dno bez vaší aktivní pomoci.
  2. Pomáhají předcházet problémům s inkontinencí.
  3. Dokážou zintenzivnit prožívání orgasmu.
  4. Celá výroba probíhá v České republice. Pouze látkový obal je od špičkové švýcarské firmy Swiss+Cotton, která se specializuje na výrobu prvotřídní bavlny.
  5. Na výrobu je použitý lékařský silikon.
  6. Konzultované s gynekology a testované Státním zdravotním ústavem v Praze.
Whoop.de.doo jsou k dostání ve 3 různých barvách.
Whoop.de.doo jsou k dostání ve 3 různých barvách.

Pssst… ještě nekončíme

Novinkou z kolekce Anny Marešové je také vibrátor, který je stejně výjimečný jako výše zmiňované kuličky. Kromě toho, že se liší svým vzhledem, je zcela jiný i technologicky. Má v sobě tři motorky, a i přes to je velmi flexibilní. Tím, že má tři motorky je intenzivní a vlastně “vrní” po celé své délce, což je velmi příjemné. Celá elektronika je zalitá v lékařském silikonu, takže je velmi hygienický a omyvatelný. Dá se používat třeba ve sprše, což mě na něm také velmi baví.

A jak vypadá takový běžný den zakladatelky značky Whoop.de.doo? To se dozvíte v jednom z našich starších článků – Den s designérkou Annou Marešovou.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate