Stáhněte si speciální kalendář a užijte si léto naplno!

Léto je konečně tady! A ať už máte prázdniny, plánujete vytouženou dovolenou nebo se zkrátka jen těšíte na dlouhé letní večery, zahradní párty a chvilky strávené se svou rodinou, určitě se už stejně jako my nemůžete dočkat. Toto léto jsme se rozhodli nepodcenit a užít si ho naplno!

V průběhu roku má každý z nás hromadu práce, stresu a nedostatek volného času. Využijte proto léta jaksepatří a naberte síly na další měsíce. A nemáme na mysli jen fyzický odpočinek, ale také ten psychický. Je totiž občas potřeba pořádně vypnout. Buďte proto toto léto trochu sobečtí a najděte si čas na sebe a své koníčky. Odreagujte se, vyzkoušejte nové věci a užijte si každičkou chvilku.

léto naplno
Foto: Shutterstock

Moc dobře víme, že se to lehko píše, ale o to hůře opravdu realizuje. Proto jsme se v Bonami rozhodli udělat to letos jinak. Ve spolupráci s ilustrátorkou Aničkou Jiroutovou jsme pro vás připravili speciální letní kalendář. Máte ho od nás jako dárek, který si můžete zadarmo stáhnout (stačí jeden klik na obrázek kalendáře), vytisknout a naplánovat si s ním vaše léto snů.

letní kalendář

Nejen, že vám ilustrovaný kalendář zlepší každý den náladu, ale ukrývá i pár překvapení – slevový kód na nákup na Bonami ve výši 100 Kč nebo slevový kód na první jízdu s Liftagem ve výši 400 Kč. A neváhejte své letní zážitky sdílet. Označujte své příhody na Twitteru nebo fotky na Instagramu pomocí hashtagu #letonaplno!

A to není všechno! Protože vám chceme léto co nejvíce zpříjemnit, připravili jsme pro vás na každý týden tematické kampaně, které vás ještě více nalákají na letní aktivity. Jsou to naše osobní tipy, které, jak věříme, pomůžou, abyste se cítili odpočatí a plní nových sil.

A jaké jsou tedy naše rady?

Nemějte výčitky!

Na co jsou výčitky? Někdy si i vy musíte udělat radost. Buďte chvilku sobečtí a dopřejte si něco, po čem už dlouho toužíte. Ať už je to nové vybavení do kuchyně, kabelka, wellness pobyt nebo jen klidný osamocený večer. Nebojte se, nikdo se na vás nebude hněvat a vám to jen prospěje. A stejné je to i s kopou zmrzliny – žádné výčitky!

Travte více času venku!

Kdy jindy, když ne teď v létě? Pokud nemáte rádi sluníčko, užijte si teplý letní večer, studené pivo na zahrádce nebo třeba letní kino. A pokud to máte naopak, hurá na opalovačku! Čerstvý vzduch umí zázraky.

Užívejte si u vody!

Bez koupání by to nebylo ani to pravé léto. Vezměte deku a vyrazte k vodě. Doma nezapomeňte domácí limonádu, plavky a hoďte za hlavu všechny mindráky. Tohle léto je vaše!

léto u vody
Foto: Pexels

Spěte, spěte, spěte!

Pokud máte tu možnost, užijte si léto (nebo alespoň pár dní) bez budíku a vyspěte se do růžova. No a takový letní poobědový spánek na zahradě v houpací síti? To má taky něco do sebe.

Zůstaňte doma! Jen tak.

Vezměte si volno, udělejte si prodloužený víkend a zabarikádujte se doma. Vypněte internet a zalezte si s knížkou. Příjemný letní vánek, rozevláté závěsy, ticho a klid – i takové drobnosti mohou být daleko účinnější než nejdražší SPA. Věnujte se sami sobě a dožeňte i čas se svými blízkými.

léto
Foto: Pexels

Restartujte tělo o mysl!

Jak? Fyzickými aktivitami všeho druhu! Pojďme společně napravit aktivní pohyb, na který nemáme celý rok čas. V létě neplatí žádné výmluvy. Vyrazte na výlet, běžte si zaplavat nebo něco vyrobte. Manuální práce je všemocný lék.

Cestujte a poznávejte!

Nemusíte hned na druhý konec světa, abyste zažili pořádné dobrodružství. Pokud vám letos dovolená v zahraničí nevyšla, neznamená to, že musíte sedět doma. Poznejte krásy České republiky a výletujte, co to jen půjde. Za nás doporučujeme prozkoumat nejen přírodu, ale třeba i hrady a zámky.

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate