Tradičně netradiční Vánoce

Zdobení stromečku je vaše oblíbená disciplína? Tyto tipy budou jistě pro vás! Ozdobte si sváteční stůl adventním talířem, lucerny rozsviťte vánoční dekorací nebo si vytvořte tu pravou sváteční atmosféru s kouzelnými světýlky.

1. Adventní talíř

Screenshot_1
Sváteční pohoda může začít. Foto: Bartosz Swierszczek
1. Podnos Katie Alice 2. Podnos Parlane 3. Podnos na dort Athezza
1. Podnos Katie Alice 2. Podnos Parlane 3. Podnos na dort Athezza

Velký talíř nebo podnos nemusí jen sloužit pro potraviny. Jídelní stůl zdobí krásný dekorativní talíř, z kterého vznikl pomyslný adventní věnec. Na talíř rozmístěte svíčky, kolem rozprostřete dekorace podle vlastních představ a krásná adventní dekorace je na světě!

2. Ozdoby ze stromečku na stůl

Vánoční stráž a dekorativní hvězdy oživí sváteční tabuli. Foto: Bartosz Swierszczek
Vánoční stráž a dekorativní hvězdy oživí sváteční tabuli. Foto: Bartosz Swierszczek

Vánoční ozdoby nepatří jen na stromeček, zkrášlete si také svůj svátečně prostřený stůl, tady je pár tipů! Hvězdičky, vánoční stráž i borové šišky, nebojte se použít světelný nebo dekorativní řetěz. Dolaďte výzdobu podle jídelního setu a vánoční hodování může začít.

collage_5 ozdob
1. Sada ozdob Guard 2.Svítící řetěz 3. Dekorativní hvězdy 4. Girlanda Pom Pom 5. Sada vánočních dekorací
Screenshot_13
Třpyt ozdob a světlo svíček, to jsou ty pravé Vánoce. Foto: Bartosz Swierszczek

3. Lucerny a poklopy na scénu

<img class="size-large wp-image-39242" src="https://inspirace.bonami.cz/app/uploads/2016/12/collage_lucerny-768×1024.jpg" alt="1 the original source.Lucerna KJ Collection čtverec 2. Lucerna KJ Collection černý 3. Lucerna KJ Collection malá“ width=“668″ height=“891″ srcset=“https://inspirace.bonami.cz/app/uploads/2016/12/collage_lucerny-768×1024.jpg 768w, https://inspirace.bonami.cz/app/uploads/2016/12/collage_lucerny-225×300.jpg 225w, https://inspirace.bonami.cz/app/uploads/2016/12/collage_lucerny.jpg 900w“ sizes=“(max-width: 668px) 100vw, 668px“ />
1.Lucerna KJ Collection čtverec 2. Lucerna KJ Collection černý 3. Lucerna KJ Collection malá

Lucerna? Ano! A nejen pro osvětlení, ale jako báječná vánoční dekorace, vložte do ní pár ozdob, na vrchní část lucerny přiložte pár smrkových větviček, které připevněte dekorativní mašlí. Máte doma tyto krásné skleněné dózy nebo poklopy? Pokud ne, u nás je najdete! Vložte do dóz dekorace podle svých představ a zkrášlete si stůl či jakékoliv místo u vás doma.

poklopy
1. Skleněný poklop Bell 2.Dóza na sušenky 3. Skleněná dóza Giara 4. Skleněná mísa Entertain

4. Světýlková mánie

Screenshot_24
Světýlka všude, kam se podíváte. Foto: Bartosz Swierszczek
svietiace poklopy
Zdroj: Decorating Your Small Place. 1. Svícen J-Line 2. Lucerna s LED světýlky

Světel a svíček není o Vánocích nikdy dost. Zde je pár tipů jak je použít. Světelný řetěz můžeme vložit do velkého skleněného svícnu mezi svíčku, která je dekorační, a rozsviťte pouze světýlka. Nebo použijte světelnou dekoraci například ve skleněném poklopu.

5. Svícen? Stromeček!

Tento svícen můžete zdobit podobně jako na naší inspiraci, můžete si vybrat z našich vánočních ozdob a dekorací. Protože je potřeba ještě mašlička, připravili jsme si pro vás návod jak ji vytvořit, potřebujete stužky, šikovné ruce, trochu trpělivosti a je to! Takové mašličky mohou zdobit nejen stromeček, ale také dárky pro vaše nejmilejší.

 

 

stromcek svietnik
1. Stojan na svíčky Parlane
1. Stojan na svíčky Parlane 2. Sada vánočních ozdob Bauble 3. Sada vánočních dekorací KJ Collection 4. Závěsná vločka Parlane 5. Sada skleněných ozdob InArt 6. Sada vánočních ozdob Parlane 7.Vánoční ozdoby Novoform 8. Stuhy Nordic 9. Stuhy Botanical
1. Stojan na svíčky Parlane 2. Sada vánočních ozdob Bauble 3. Sada vánočních dekorací KJ Collection 4. Závěsná vločka Parlane 5. Sada skleněných ozdob InArt 6. Sada vánočních ozdob Parlane 7.Vánoční ozdoby Novoform 8. Stuhy Nordic 9. Stuhy Botanical

Za článek děkujeme jeho autorce Monice Kořínkové. Monika žije designem. Obdivuje architekturu, dokáže ocenit dobrou kávu, miluje jídlo. Hlavu nosí v oblacích, je trochu puntičkářem a snílkem zároveň.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate