Soutěž Zahrada síly: Inspirativní tipy na zařízení zahrady nebo balkónu

Léto se konečně ukázalo i u nás a s ním přišel čas dlouhého vysedávání na čerstvém vzduchu…. Pokud si nejraději užíváte teplé dny doma a chcete svůj dvorek, zahrádku nebo balkon zvelebit, jistě víte, že s Bonami vykouzlíte nádherná zákoutí. Navíc pro vás ale máme soutěž o knihu Zahrada síly, díky které se naučíte víc! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku níže a inspirativní čtení může být vaše.

Soutěž Zahrada síly o knihu s praktickými tipy na zařízení venkovních prostor
Poznejte evropskou venkovní verzi známého Feng-šuej! Foto: Bonami.cz

Feng-šuej podle nás

O čínském učení Feng-šuej, které se snaží dosáhnout harmonie v prostoru, který obýváme, už jsme asi slyšeli všichni. Méně známá je ale jeho evropská verze geomantie. Ta se také snaží o příjemné a přirozené propojení přírody, architektury a našich domovů. Kniha Zahrada síly vám blíže představí okolí, ve kterém se denně pohybujete a napoví, jak ho vylepšit, abyste se v něm cítili co nejlépe.

Soutěž Zahrada síly o knihu s praktickými tipy na zařízení venkovních prostor
Přeneste si kousek zahrady rovnou do kuchyně! Foto: Bonami.cz

Co kniha Zahrada síly představuje?

Kniha finského autora Heiko Hähnsena se v 5 kapitolách dotýká různých témat, které jste už určitě řešili i sami – věnuje se tvaru pozemku a jeho struktuře, vodě, využití kamenů ale také zahradnímu nábytku z různých materiálů. Blíže vám představí fungování rostlin a stromů, ale také například to, jak si můžete zvelebit vchod do domu a využít živé ploty.

Knihu do soutěže věnovalo nakladatelství Kazda.

Zaujala vás naše anotace knihy Zahrada síly? Pak vyplňte formulář níže a zasoutěžte si o ni:

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate