Soutěž o Pěkné bydlení: Vyhrajte půlroční předplatné oblíbeného časopisu

Vyhrajte půlroční předplatné oblíbeného časopisu „Pěkné bydlení“ plného inspirace na zařízení ideálního domova. Šance na výhru je vysoká, soutěž o Pěkné bydlení rozdává celkem 30 předplatných! A co všechno v časopise najdete?

Jak na rekonstrukce, stavby a vybavení interiéru

Ať už rekonstruujete malý byt 1+kk, stavíte velký rodinný dům nebo se snažíte jen oživit stávající interiér, v časopise Pěkné bydlení najdete rady a tipy od profesionálních designérů. Vedle detailních vizualizací plánovaných projektů od půdorysu až po exteriér se můžete inspirovat i příklady již realizovaných staveb a přečíst si příběhy rodin, které už své pěkné bydlení mají. Zároveň díky časopisu snadno odhalíte, jak nakupovat – potřebujete poradit s výběrem vany, svítidel nebo ideální matrace? Každý měsíc se dozvíte nové tipy, které značky ano, a které ne.

Jak na sezónní dekorace a celkovou stylizaci domova

Protože domov nejsou jen čtyři stěny a funkční nábytek, v časopise Pěkné bydlení najdete i rady, jak si vyrobit pěkné sezónní dekorace (jako vánoční věnce a adventní svícny, barevná velikonoční vejce apod.), případně jak barevně sladit interiér s drobnými kousky jako lampy, polštáře nebo obrazy.

Soutěž o Pěkné bydlení

K tomu, abyste předplatné získali, stačí zodpovědět jednoduchou otázku ve formuláři níže a vyplnit jméno a adresu, na kterou budete chtít předplatné zasílat. Předplatné získá prvních 15 a posledních 15 soutěžících. K odpovědi na otázku se můžete inspirovat třeba na Bonami.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate