Silvestrovské perličky 2016 aneb Co se letos nepovedlo

I mistr tesař se někdy utne a ne všechno se povede tak, jak bychom si přáli. Ať už během přípravy newsletterů, popisu produktů nebo při odpovědi dodavatelům. Pojďte se s námi dnes už zasmát nad tím, co se nám během roku přihodilo, a věřte, že občas to byly trochu horké chvilky…

foto-sivelstr
Občas jsme sami sobě připravili horké chvilky, na které ale dnes už s úsměvem na rtech vzpomínáme. Foto: Bonami

O newsletteru, který odešel dřív, než měl

Pátky jsou pro nás často nejnáročnějšími dny v týdnu, protože je vše třeba připravit dopředu až do pondělí. A tak se během příprav může stát chyba, kterou nelze tak snadno zažehnat. Přesně tak se stalo jeden srpnový pátek, kdy branďačka Marťa připravovala rozesílky newsletterů na sobotu, neděli i pondělí, a to jak pro české, tak i slovenské Bonami. Celkem tedy 6 newsletterů ve dvou jazykových verzích na jeden zátah.

ajtaci 1
S úsměvem jde všechno lépe.  Foto: Bonami, září 2016

 

A co čert nechtěl, souhrou nešťastných náhod se jí v tom návalu práce podařilo odeslat sobotní newsletter již v pátek odpoledne. Obsahem tohoto newsletteru byly pochopitelně kampaně připravené ke spuštění právě až v sobotu. Po chvilkovém návalu stresu a chytání se za hlavu, se ale Marťa se nakonec rozhodla situaci vyřešit tím, že nechala všechny sobotní kampaně spustit okamžitě po odeslání newsletteru. A tak se vlastně díky Martě stala tato chyba pro všechny návštěvníky webu takovým malým bonusem.

Bonami teambuilding ve Stromovce. Foto: Bonami
Bonami teambuilding ve Stromovce. Foto: Bonami, květen 2016

Píseň pro dodavatele

Vždy než spouštíme nové kampaně na webu, posíláme jejich finální verzi výrobcům a dodavatelům, aby se mohli na prezentaci produktů podívat. A protože vánoční sezóna je někdy opravdu náročná, naše creative hunterka Katka místo odkazu na kampaň poslala dodavateli odkaz na YouTube na píseň od lokálního kolumbijského umělce. Tomu se říká originální způsob utužování obchodních vztahů :-)

Během Lemarketu jsme se s mnohými z vás poznali osobně. Foto: Bonami
Během Lemarketu jsme se s mnohými z vás poznali osobně. Foto: Bonami, květen 2016

Ehm… nejsme tu pro vás 

Denně s vámi protelefonujeme hodiny na telefonu a napíšeme stovky e-mailů. Při takovém tempu se nám občas poplete jazyk nebo prsty, a tak jste od kolegyně Niky mohli ve zprávě najít tuto milou větu: „Pokud byste cokoli potřebovali, NEpište nám.“

Nekonečné řádky kódu jsou super výzvou width=

Lampa nebo prapodivný chameleon?

Na první pohled byste řekli, že je to stojací lampa. Náš popisek ale dokazuje, že není vše, jak se zdá. Náš copywriter Karel totiž o lampě napsal, že je svými rozměry vhodná na pracovní stůl a v balíčku ji dostanete i s výplní. Další zajímavostí je i to, že její součástí jsou i hrnečky a pyšní se ruční výrobou. Říkáte si, jak na to kolega přišel? Nebojte nezbláznil se ani nebyl přepracovaný, jen se náš systém nějak pobláznil, spojil několik produktů v jeden a vytvořil designového chameleona. Ale nebojte, vše už je v pořádku opraveno :-)

Je to skutečně lampa? Popisky totiž naznačují něco jiného Foto: Bonami
Je to skutečně lampa? Popisky totiž naznačují něco jiného Foto: Bonami

A jaké silvestrovské perličky jste za celý rok nasbírali vy? Pochlubte se nám do komentáře, těšíme se <3

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate