Silvestr! Oslava! Vtipné DIY!

Už se vám třesou nohy nedočkavostí, až konečně budete moct oslavit Silvestra ve velkém stylu? Je to tady, a tak jsme pro vás našli hned několik parádních DIY tvoření, které z vaší oslavy udělají legendární… ne počkat… mega super legendární večírek!

1) Párty hlava

Zaveďte na oslavu roku 2016 novou tradici, kdy bez vtipné a originální ozdoby hlavy jest vstup na večírek zakázán. A ukážeme vám, že efektně to jde i během pár minut.

 

K téhle parádě potřebujete jen obyčejnou čelenku do vlasů a balónky barev, které se vám líbí. Rozdýchejte trochu plíce, nafoukněte, přivažte k čelence a tradá! Zdroj: Studio DIY
Ukažte, že jste pořádné párty zvíře! Nasaďte si na hlavu ušiska s roztomilým kloboučkem a o stylové fotky i zábavu je postaráno. Zdroj: Studio DIY

2) Ať vás je slyšet!

Jen ať všichni slyší, jak se dobře bavíte. Pořiďte si rolničky (ve výtvarných potřebách je budou jistě mít), tyčku (třeba od nanuků nebo obyčejné ploché dřívko) a stuhu. Na ní navlečte rolničky a celou stuhu potom obmotejte kolem dokola dřívka. A až přijde 3, 2, 1, šťastný Nový rok!, rozezvučte rolničky ve velkém stylu.

new-years-diy-noisemakers-5-1024x733
new-years-diy-noisemakers-6-1024x682

Zdroj: Project Nursery

3) Barevné frkačky

Co k tomu budete potřebovat? Připravte si barevný papír, nůžky, lepidlo, malé svorky nebo kancelářské spony a klasické brčko.

PartyBlowers1

Z papíru si stejně jako na obrázku vystřihněte obdélníková tvar, který poté přeložte na půl. Tam, kde se hrany překrývají, kápněte doprostřed spoje lepidlo, zamáčkněte a nechte zaschnout.  Vrchní otevřenou stranu ohněte a také slepte (viz obr. 3). Výsledný tvar namotejte na tužku a ještě přicvakněte sponkou, aby i po rozbalení šnek držel svůj tvar. Až se tak stane, přilepte papírový základ frkačky na brčko a hrany, kam jde zatím vzduch, ohněte a přilepte (viz obr. 6). Pro parádu můžete brčko ozdobit ještě třásněmi, ale není to nutné, frkačku už totiž máte hotovou. Večírek může začít!

PartyBlowerSteps

Zdroj: Minted

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate