Seznamte se, toto je naše IT banda!

2x Vašek, 2x Honza a k tomu jeden Mišák, Dan a Zbyšek. To je našich 7 statečných v divokém a námi neprobádaném světě informačních technologií. Každý den se starají o to, aby vám zaručili ten nejlepší zážitek z nakupování a nám zlehčují práci těmi nejmodernějšími vychytávkami. Seznamte se s naší partou ajťáků a mrkněte na nezbytnosti, které jim denně dělají radost.

ajtaci 1
A je to! Další úspěšně zvládnutý projekt za námi!

Práce na 100 %

Nechceme nikoho škatulkovat, ale všeobecně se dá konstatovat, že naši ajťáci jsou vcelku nenáročná banda minimalistů. Jejich kancelář zdobí jen to nejnutnější. Pojďme se společně podívat na to, co všechno jsme u nich objevili:

– pracovní stoly, které bez problémů unesou dva velké monitory
– pohodlné židle, na kterých vydrží sedět celé hodiny
– pár květináčů a zelených rostlinek, které pročistí vzduch
šálky na silnou kávu
karafy a sklenice na dodržování pitného režimu
plakáty, které naruší fádnost bílých stěn

ajtaci 4
V IT týmu se pracuje vždy s úsměvem.

Páni svého volného času

Všichni tráví v kanceláři většinu týdne, ale když už jednou mají volno, umí si ho pořádně užít. Někteří z nich si nejlépe dobijí baterky při sportu, jiným zas dobře padne zasloužený relax a pár hodin spánku navíc.

Do jednoho se však shodují na tom, že bydlení musí být hlavně pohodové a praktické. „Snažím se mít doma doplňky, které mají smysl a zbytečně nezabírají místo,“ říká Mišák. Znamená to, že to u nich doma zeje prázdnotou? „Ale kdepak!“ říká Vašek: „To určitě ne, mám už celkem slušnou sbírku doplňků do kuchyně a dokonce by se mi hodily další police na knihy a suvenýry z cest.“

ajtaci 2
Obří tabule na stěně = nepostradatelný kancelářský doplněk!

Malé radosti pro sebe a své drahé polovičky

Že je Bonami jen pro ženy a chlapi tam nemají co dělat? Omyl! Členové IT týmu si z naší nabídky vybavili kuchyň, do koupelny nakoupili ručníky a do polic naskládali své knihy a skripta. A dokonce se nám přiznali, že Bonami je už několikrát zachránilo při výběru narozeninového nebo vánočního dárku. „Na nákup parfému nebo kosmetiky si jednoduše netroufám, avšak vím, že moje manželka má ráda skandinávský design. Doma tak máme už Karup, pár váziček a dokonce i polštářů.“

Nekonečné riadku kódu sú super výzvou!
Nekonečné řádky kódu jsou super výzvou!

Udělali na vás Bonami ajťáci dobrý dojem? Znáte někoho, kdo by k nim do týmu dokonale zapadl? Omrkněte je ještě naživo, právě totiž do Bonami hledáme vývojáře – mrkněte na volné pozice, třeba se jím stane ten, který právě teď sedí po vašem boku! :)

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate