Sakryš, vajíčka! Aneb rychlé tipy na zdobení velikonočních vajec

Odkládali jste zdobení vajíček tak dlouho, že jste nakonec zjistili, že na to vlastně ani už nemáte čas? Nevadí, zkuste pár našich tipů, které jsme našli, a uvidíte, že parádní velikonoční vajíčka se dají vytvořit i na poslední chvíli.

Vezměte do ruky bílou kvalitní fixku a zdobení vám nezabere více jak 10 minut.

bonami (7)
Zdroj: Kaley Ann

Anebo vyrazte ven a přineste si domů v dlani pár květin a lístečků. Pak je jen stačí ovázat kolem vajíček bavlnkou nebo motouzem a je dozdobeno.

bonami (6)
Zdroj: A Daily Something

A zase ty fixky. Tentokrát však černá na bílém vajíčku. Tenhle kontrast je velmi výrazný a nepřehlédnutelný, takže koledníkovi budou svítit z košíku už na dálku.bonami (1)

bonami (5)
Zdroj: Obviously Sweet

Nebo byste raději něco více uměleckého? Pak si namíchejte akrylové barvy a udělejte po vajíčku pár náhodných tahů štětcem.

bonami (4)
Zdroj: Paper & Stitch

Nezbyla vám náhodou doma tabulová barva? Jestli ano, namočte do ní vajíčka a pak je pomalujte bílou křídou. Bonus je, že koledníci si pak vajíčka můžou doma umýt a klidně se sami kreativně vyjádřit.

bonami (3)
Zdroj: Oleander + Palm

Anebo vajíčka polepte kulatými samolepkami (koupíte v papírnictví nebo najdete v dětském pokojíčku), namočte do barvy a po uschnutí samolepky sloupněte. Tradá!

bonami (2)
Zdroj: La Receta de la Felicidad

Tak ať vám to maluje, jak má a přejeme hezké Velikonoce. A hlavně, abyste tuhle tichou soutěž o nejhezčí vajíčka v sousedství vyhráli, ale pššš…

Komentáře

komentářů

1 Comment

Leave A Reply

Navigate