Ragaba: Jednoduchý, barevný a hravý nábytek

Znáte nábytek značky Ragaba? Nás v Bonami moc baví. A jelikož víme, co je dobré, rádi se s vámi o tento tip podělíme.

Polský nábytek s láskou

Značka Ragaba vznikla teprve v roce 2013. Za těch pár let působení na trhu zaujala široké publikum z celé Evropy. A není divu. Jejich nábytek je plný dřeva, jemných tvarů, příjemných barev a především nápadů, na které jen tak nenarazíte.

Spolupráce s nadanými polskými designéry dává kouskům originalitu, která si ale drží jednotnou linii. A tak nábytek Ragaba poznáte na první pohled.

Pracovna s nábytkem Ragaba
Kombinování jednobarevných ploch a dřeva je pro Ragaba typické

Zapomeňte na nudu

Stolky, komody i knihovny nabízí vždy jednoduchá a funkční řešení. Skryté zásuvky, přídavná zrcátka i dostatek přihrádek a poliček zaujmou a zároveň dodají nábytku něco navíc.

Co ale dělá ze značky Ragaba skoro až ikonický brand, je barevnost. Jejich paleta je natolik široká, že si vybere každý. Pokud tedy toužíte po čistém scandi domově, sáhněte po bílém provedení. Pro veselejší bydlení najdete v sortimentu barvy od pastelově růžové, přes tyrkysovou až k výrazné žluté. A jestli jste trochu temnější povahy, jistě vás zaujmou kousky s černými prvky.

Zábavné stolky UFO
Nábytek, který se neomrzí

Eticky a dobře

Ragaba sází mimo jiné i na férový přístup. A to k pracovním podmínkám i životnímu prostředí. Veškeré dřevo, které je při výrobě nábytku zpracováváno, je certifikované pověstným FSC certifikátem, který se zasazuje o odpovědné lesní hospodářství a chrání přírodu.

Výroba nábytku probíhá v Polsku pod rukama zkušených nábytkářských řemeslníků. Žádné fabriky na druhé straně světa, žádné nelidské podmínky a žádná složitá doprava. Vše hezky pohromadě a tak, jak je to správně.

Pracovna s nábytkem Ragaba
Dřevo z certifikovaných lesů a etika, to jsou hlavní motta značky

A naše srdcovky?

I my máme mezi kousky od Ragaba své oblíbence. Zajímá vás, jací to jsou?

Všem parádnicím

Důvod? Snad ani nemusíme složitě vysvětlovat, proč právě tohle je šampion našich srdcí. Vlastní toaletní stolek by měl být povinnou výbavou všech dívek, žen a dam. Taková chvilka pro sebe je totiž k nezaplacení.

Toaletní stolek Ragaba
Toaletní stolky mají i praktickou přihrádku na kosmetiku a tajnosti
Pozor, UFO!

Stolky UFO jsou roztomilé a tak akorát do všech obýváků. Široká škála barev i různé velikosti pak dovolí stolky skvěle nakombinovat. A naše tajemství? Ve dvou vypadají nejlépe!

Oblíbené stolky UFO
Kombinujte mezi sebou různé velikosti a barvy

Tak jaký kousek si oblíbíte vy?

 

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate