Potkejte se s architektem! Už tento pátek u nás na chatu

Váháte nad tím, jestli je právě teď vhodný čas pustit se do rekonstrukce? Nemusíte! Podzim je totiž ideálním obdobím na to, zamyslet se nad tím, jak bydlíme, jestli nám aktuální podoba našeho bydlení vyhovuje, a co bychom případně rádi změnili. Začínáme totiž trávit víc a víc času v teple našich domovů a interiéry se tak ocitají doslova pod drobnohledem.

predapo1
Rekonstrukce kuchyně, zdroj: Biano

Rádi bychom vám dodali odvahu k tomu, abyste se přiblížili domovu svých snů a domluvili jsme pro vás osobní schůzku s architektem. Vlastně ne jednu, ale rovnou tři! V následujících měsících se můžete těšit na Ing. arch. Daniela Pružinu z architektonického studia Versatile, který bude připraven odpovídat na vaše dotazy týkající se rekonstrukcí – pozornost budeme postupně věnovat rekonstrukcím v rozsahu od těch nejmenších, až po ty největší.

byt_Vrsovice1
Rekonstrukce obývacího pokoje s jídelním koutem, zdroj: Biano

tento pátek 14. 10. 2016 od 10:00 do 14:00 bude Daniel Pružina připraven odpovídat na vaše dotazy týkající se menších změn v interiéru. Můžete mu klást otázky zaměřené na rozmístění dekorací, změny barevného ladění (tapety, kachličky, malba…), nábytku, výměny nebo přidání výrazných doplňků atd.

Budeme se těšit i na dotazy týkající se kompletní změny ladění interiéru – třeba v případě, že byste se z interiéru zařízeného například v duchu skandinávského designu rádi přesunuli do něčeho romantičtějšího, něžnějšího.

Menší změny v interiéru se mohou týkat jakékoli místnosti od kuchyně, přes obývací pokoj až po koupelnu.

byt_vrsovice2
Rekonstrukce záchodu, zdroj: Biano

Už teď se spolu s Ing. arch Danielem Pružinou těšíme na vaše dotazy. Ptejte se již tento pátek od 10:00 do 14:00 přímo na chatu Bonami.cz!

Ing. arch. Daniel Pružina & Ing. arch. Pavel Salák, architektonické studio Versatile

 

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate