Pegboard – revoluční nástěnka pro kutily zažívá boom

pegboard-grey-large

Schováváte si pohlednice z dovolených? Zásobují vás vaše ratolesti hromadou výkresů? Potřebujete uvolnit místo na pracovním stole? Nebo si snad nevíte rady s nekonečným množstvím hrnečků či hrnců u vás v kuchyni? S šikovnou děrovanou nástěnkou Pegboard, která se přizpůsobí přesně vašim potřebám, zavládne u vás doma konečně řád!

Možná se vám bude zdát trochu povědomá. Připomene vám starou garáž, tatínkovu kutilskou dílnu nebo dědečkův koutek s nářadím. Děrovaná nástěnka, která byla dříve věrným pomocníkem domácích kutilů, dnes září v magazínech o designu a o bydlení jako trendy kousek, který najde uplatnění v kuchyni, pracovně, chodbě nebo třeba v dětském pokoji.

8f03529708b4a28c3c37e46210738165
Pegboard je skvělým zpestřením interiéru i dokonale funkčním doplňkem. Zdroj fotky: Pinterest

Stačí jen nástěnku doplnit o obyčejné háčky nebo kolíčky a zavěsit na ní vše, co potřebujete. Od poznámek až po hrnce na vaření. Háčky navíc můžete po nástěnce rozmístit, jak potřebujete a vyladit si ji tak k naprosté dokonalosti. A až vás jedno uspořádání přestane bavit nebo vám nebude vyhovovat, snadno si ho zase přizpůsobíte vašim potřebám.

pegboard-white-large
Součástí děrované nástěnky značky Block, kterou seženete u nás na Bonami, jsou i šikovné kolíčky. Multifunkční nástěnka Pegboard 61×81 cm v bílé barvě
e7fe08987c8cba13298981a1e0db13ac
Zdroj fotky: Pinterest

Zatoužili jste také obnovit starý trend a zpestřit si interiér osobitým a funkčním doplňkem? Děrované nástěnky právě najdete v naší aktuální kampani Tomu říkáme pořádek! Na Bonami jsme pro vás ulovili děrované nástěnky od britské značky Block a spousta dalších šikovných vychytávek, se kterými si vytvoříte dokonale organizované bydlení.

pegboard-blue-large
Nástěnku využijete v pracovně, na chodbě, v kuchyni, dětském pokoji nebo třeba v garáži na nářadí Multifunkční nástěnka Pegboard 61×81 cm v modré barvě
322b7883860e2390cbe6624c91b9c815
Pegboard vypadá skvěle i jako netradiční věšák do chodby. Zdroj fotky: Pinterest
pegobard-inspiration-board
Zdroj fotky: Pinterest

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate