Nový Bonami hrneček je potetovaný! Nosí kérku od Bumpkin Tattoo

Pokračujeme v hrnečkové tradici a máme velkou radost, že vám můžeme představit náš nejnovější kousek z kolekce Domov. K Bonami hrnečkům od Lenky Křikavové a Ja Cię Broszę přibyl dnes třetí, který se chlubí parádním tetováním. Tentokrát jsme totiž oslovili slovenské umělce, kteří tvoří originální a osobitá tetování pod značkou Bumpkin Tattoo.

hrnky-2474-1024x683

A co právě pro Bumpkin Tattoo znamená domov?

„Ať už je cokoliv kolem nás, všude jsme doma – všichni jsme totiž doma ve vesmíru.“

          collagehrncek

Jedním ze symbolů domova je pro nás v Bonami jednoznačně hrneček s dobrou kávou, čajem nebo horkým kakaem. Právě proto jsme pro vás vytvořili sérii hrnečků, které vám tu poklidnou atmosféru ještě více zpříjemní. Třetí návrh vznikl v hlavě Lucy Hudec z dua Bumpkin Tattoo, podle které tento motiv přesně vystihuje to, jak žije, pracuje a tvoří. Vše se odehrává v jejím vlastním světě, v jejím vlastním vesmíru. Do hrnečku, který pojmenovala Domov tu, ztvárnila neomezené možnosti, které se nám v životě naskytují.

„Možná, když si člověk ráno připraví kávu, tak pochopí, že i jeho možnosti jsou neomezené.“

collagehrncek2

Komentáře

komentářů

10 komentářů

 1. marie vrbkova Reply

  dobry den chtela bych hrnecek od vas je zajimavy hrnecky miluju ale nevim jak jej ziskat Marie

  • Barbora Votavová Reply

   Dobrý den Marie,

   dnes rozdáváme hrníček zdarma ke každé objednávce. Stačí si tedy na http://www.bonami.cz udělat objednávku a v košíku vložit kód CHCIBONAMIHRNECEK :)

   Bára

 2. Dobrý den, bylo by možné získat jeste hrnecek od Lenky Krikavove? Dana

  • Barbora Votavová Reply

   Dobrý den,

   ano ano! Už brzy si ho budete moct znovu ulovit. Dáme včas vědět :)

   Bára

 3. Adéla Káňová Reply

  Dobrý den, teď jsem vytvořila a zadala objednávku a bohužel po vložení kódu pro získání hrnečku mi to napsalo, že už to nejde… Počet kusů byl pro akci limitován? Moc děkuji za odpověď, na hrneček jsem se těšila.

  • Barbora Votavová Reply

   Dobrý den,

   moc nás to mrzí, ale měli jsme omezený počet hrnečků. Zájem o ně byl obrovský, takže se limit vyčerpal velmi rychle. Brzy ale budou všechny hrnky z Bonami edice zase k dostání, tak si je budete moci ulovit. :)

   Bára

 4. Dobrý den,
  v objednávce mi to píše , že „Bylo dosaženo limitu počtu použití zadaného slevového kódu nebo poukazu“. V dnešním mailu je napsáno, že hrneček je k objednávce, udělané dnes a nic o tom, že by byl hrnečků omezený počet jsem se nedočetla. Takže hrneček už získat nejde? Lenka

  • Barbora Votavová Reply

   Dobrý den Lenko,

   bohužel už hrnek k objednávce dnes získat nejde. :( Moc nás to mrzí, ale měli jsme omezený počet hrnečků. Zájem byl obrovský, takže se bohužel limit velmi rychle vyčerpal. Už brzy ale budou všechny hrnky z Bonami edice zase k dostání, včetně tohoto od Bumpkin Tattoo, takže si ho budete moci ulovit.:)
   Bára

 5. Dobry den,

  bylo by mozne jeste sehnat hrnicky kreslene Bumpkin Tattoo? Pripadne, jak se o tom mohu dozvedet, ze budou jiz k dostani.

  Moc diky, Andrea

Leave A Reply

Navigate