Garageeight: Novinka ve stálé nabídce

Městské byty jsou menší a menší, a omezené prostory vyžadují chytrá řešení. Přesně tento fakt se v nábytku a doplňcích Garageeight zrcadlí. Poznejte s námi tuhle krásnou značku, která si klade za cíl svým designem ozdobit bydlení jakékoli velikosti, aniž by musela hledat kompromis mezi kvalitou a osobitostí.

Domácí pracovna Garageeight
Domácí pracovna podle Garageeight: V hlavní roli židle Ljungs, stolička Molde a taburet Ger

Garáž číslo osm

Značka Garageeight byla založena z čiré lásky k interiérovému designu, a to roku 2011 v jedné maličké garáži v Německu. Její zakladatelé předtím více než dekádu pobývali v Asii, což jejich tvorbu značně ovlivnilo. Kromě toho, že nyní tvoří produkty podle vlastních návrhů, snaží se také spolupracovat se začínajícími talentovanými designéry.

Stolní lampa Mel
Stolní lampa Mel se pyšní mramorovou základnou

Méně je více

Nejpodstatnějším prvkem produktů Garageeight je minimalismus s něčím navíc. Co si pod „něčím navíc“ představit? Někdy je to pestrá barva, někdy zajímavý materiál a někdy šikovná funkce, která překvapí. Ve své práci se designéři Garageeight řídí slovy světoznámého umělce Leonarda da Vinciho, který řekl, že jednoduchost jakožto výsledek kreativního procesu je tou nejvyšší sofistikovaností. Proto jsou výrobky Garageeight multifunkční, praktické a snadno přemístitelné.

Houpací křeslo Rockport
Houpací křeslo Rockport se stane dominantou interiéru

Značku Garageeight nově uvádíme do naší stálé nabídky. Který kousek se vám líbí nejvíce? Povězte nám to v komentářích.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate