Naservírujte si nejžhavější trendy ve stolování!

Sezóna podzim/zima je v plném proudu a dává vyniknout všem mrazivě krásným kouskům z našeho šatníku. Ale proč se omezovat jen na ten šatník? Vpusťte zimní trendy i na svůj stůl! Povolte uzdu kovovým odleskům, vpusťte do popředí 3D reliéf na nádobí. Takhle šik svátky ještě nebyly!

3 jednoduché detailu = 1 šik domov ♥
3 jednoduché detaily = 1 šik domov ♥

1. Honosná a přitom decentní krajka
Krajka, ta vám zamotá hlavu! Spleť kruhů, kvítků a nejrůznějších abstraktních ornamentů zahalí váš domov pod roušku honosné krásy. Rafinovaný detail v podobě krajky se bude vyjímat jak na nádobí, tak na dekoracích v rohu místnosti. Že se bojíte, aby nezapadla? V tom případě na všechny obavy můžete hned zapomenout. Taková krajka ví totiž moc dobře, jak na sebe strhnout pozornost, a to velmi vkusným způsobem.

Extra tip: Krajka nejlépe vynikne na kontrastním podkladu. Takový kontrast může být vytvořen i třeba pomocí svíčky, jejíž jas dá vyniknout krajkovanému motivu lucerny.

1. Lampáš Julietta 2. Ozdoba na sviečku Nordal 3. Svietnik Gridy
1. Lucerna Julietta 2. Ozdoba na svíčku Nordal 3. Svícen Gridy
vzor hlavna fotka
Z oblečení na porcelán! Krajce to sluší za všech okolností. Foto: Bartosz Swierszczek


2. Blyštivý kov

Metalické odlesky jsou hitem letošní zimy, a to jak v podobě něžných šperků, tak ve formě půvabných dekorací pro váš domov. Vyzbrojte se luxusní zlaté, osvěžující stříbrné nebo severem milované měděné.

Extra tip: Vsaďte na zaoblené tvary, díky nim vynikne zář kovu nejlépe.

1. Svietnik Frozen 2. Držiak na čajové vrecúško Miss Étoile 3. Dóza Le´Express
1. Svícen Frozen 2. Držák na čajový sáček Miss Étoile 3. Dóza Le´Express
lesk hlavna fotka
Zlata, stříbrná nebo měděná? Netrapte se rozhodováním, slaďte je dohromady! Foto: Bartosz Swierszczek

3. Špetka retra a kapka přírody
Móda 70. let stále inspiruje, a tak není divu, jež se vracíme k divoké hře grafických vzorů. Vyzdobte si jimi i svůj domov díky detailům na dekách, kobercích či prostírání. Že vašemu oku více lahodí motivy přírody? Potom podlehněte třepotu včelích křídel a šarmu perlových kapek. Takové perly na kuchyňském nádobí, to je učiněný skvost!

Extra tip: Luxus hodný přehlídky modelů haute couture, to je sklo s včelkami, vzorované prostírání i nádobí obloženo perlami. Tyto detaily učiní z každého stolování skutečnou společenskou událost.

collage_vzory
1. Sklenice Abeille 2. Prostírání Galzone 3. Sada talířů Pearls
1. Pohár Abeille 2. Prestieranie Galzone 3. Sada tanierov Pearls
Trochu retro, ale stále šik. Kouzlu vzorovaného skla políbeného přírodou se nedá dlouho vzdorovat. Foto: Bartosz Swierszczek

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate