Germania: Nadčasový nábytek německé kvality

Nábytek Germania ztělesňuje dokonalou kombinaci do detailu dotaženého zpracování a funkčního, přesto však elegantního vzhledu, který nepodléhá módním trendům. Snadno jej sladíte se zbytkem interiéru, to díky tomu, jak dokonale všestranný je. Chcete se o hvězdě naší stálé nabídky dozvědět víc? Čtěte dál.

Kolekce Paseo
Kolekce Paseo

O značce Germania

Německý design je synonymem pro léty ověřenou kvalitu. A značka Germania se už od svého založení v roce 1955 pyšní známkou Made in Germany, která zaručuje, že vás tyhle v Německu navržené i vyrobené produkty svým zpracováním nezklamou.

U nás na Bonami teď najdete přes 350 stylových kousků do předsíně, jídelny a obýváku nebo třeba koupelny či kanceláře. Vybírat můžete z několika ucelených kolekcí, díky nimž mezi sebou jednotlivé místnosti v domě krásně provážete.

V Germanii nedělají nic polovičatě, a při výrobě kladou velký důraz na to, aby byla každému výrobku věnována maximální péče.

Kolekce Larino
Kolekce Larino

Vaše nejoblíbenější kolekce: Oslo

Jak už jméno napovídá, řada Oslo vzdává hold severskému designu. Využívá k tomu vzdušné bílé barvy v kombinaci s dřevěným dekorem, čistých linií a minimalistických tvarů. Dvířka komod jsou navíc opatřena technologií soft close, díky níž se sama neslyšně zavřou.

Kolekce Oslo
Kolekce Oslo

Vaše nejoblíbenější kolekce: Senja

V řadě Senja návrháři Germania šikovně snoubili moderní formu s lehce retro prvky v podobě drobných úchytek, které jsou stejně jako podnoží z dubového masivu.

Kolekce Senja
Kolekce Senja

Vaše nejoblíbenější kolekce: Colorado

Nábytek a doplňky z řady Colorado zaujmou jak příznivce monochromatických, tak pestrobarevných předsíní. Nabízí totiž bohatý výběr věšáků, botníků či komod v mnoha provedeních.

Kolekce Colorado
Kolekce Colorado

A která z kolekcí Germania se líbí nejvíce vám? Dejte nám vědět v komentářích.

 

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate