Letošní Vánoce očima blogerek

Letošní Vánoce budou klasické, něžné, nespoutané i přísně geometrické. Designéři přišli s obrovskou škálou inspirace, která zahrnuje jemně nadýchaná peříčka, divoce barevné baňky i minimalistické ozdoby z papíru v dokonale symetrických tvarech. Podívejte se na naši foto inspiraci, za kterou hned následují tipy českých blogerek na letošní vánoční dekorace.

Vánoční inspirace
Vánoční inspirace podle Bonami

Tipy českých blogerek na letošní vánoční dekorace

Adéla z blogu Chic Ada, kde píše o designu, bydlení a krásných věcech, které ji inspirují:

„Moje letošní Vánoce se ponesou v duchu geometrie. Moc se mi totiž líbí papírové ozdoby poskládané do různých pravidelných tvarů. Největším hitem je v současnosti tvar diamantu. Kromě papírových diamantů od Ferm Living jsem si sama nějaké ještě poskládala podle návodu z Design and Form.

ChicAda
Adéla Kudrnová, která zároveň působí jako stylistka časopisu Marianne Bydlení, se o letošních Vánocích inspiruje hlavně geometrií.

Jana z blogu mode de boulangerie, kde má hlavní slovo skandinávský design, Paříž a všechno krásné:

Pro letošní Vánoce nejvíc fandím baňkám geometrických, kubistických tvarů a pak taky vánočním stromkům, které se na první pohled mohou zdát až přeplácané. Tento trend dostal název Bazar bizarnosti a stromeček zdobený v tomto stylu je tak plný velmi výrazných, pestrobarevných, hodně zdobených baněk. Myslím, že právě tento trend bude velmi oblíben hlavně u dětí! .)

Mode
Jana a její vánoční isnpirace: „Quirky“ pokojíček je od Urban Outfitters, geometrické ozdoby jsou z Etsy

Jana z blogu převážně o bydlení a DIY projektech Jane at home:

Nejvíc mě ovlivňuje severský design, hlavně dánský – moc se mi líbí třeba práce studia Norm.architects, kteří navrhují i pro značku Menu. Vánoce u nás budou jednoduché a určitě nejvíc v černobílé kombinaci s přírodními prvky.

Janeathome
Černobílou kombinací se Jana inspirovala i při tvorbě vlastní vánoční kolekce doplňků.

Komentáře

komentářů

1 Comment

  1. Pingback: Diamantové Vánoce | Světový Design

Leave A Reply

Navigate