Létošení startuje: Vybavte se na prázdniny

S nástupem krásného červnového počasí konečně přichází prázdninové přípravy a my nemůžeme myšlenky na zasloužené letní lenošení dostat z hlavy. Bez čeho se tohle léto rozhodně neobejdeme? Co bereme s sebou k moři, a jak připravíme na sluncem prozářené dny své zahrady a balkony?

Následující týdny věnujeme na Bonami našemu oblíbenému létošení. Nachystali jsme si pro vás spoustu pohodově laděných kampaní, které vám nabídnou vše, co se vám při horkých letních dobrodružstvích bude hodit.

Létošení na pláži
Létošení na pláži se nemůžeme dočkat

Začali jsme do detailu promyšleným výběrem nábytku, doplňků a dekorací pro osvěžující lenošení v pohodlí vlastního balkónu nebo terasy. Dali jsme si záležet na tom, aby byly produkty nejen krásné, ale také praktické. Vybírat si budete moci z kousků, které jsou plně funkční, aniž by zabíraly mnoho místa.

Chystáme také pořádnou dávku produktových tipů pro všechny, kteří si potrpí na stolování na čerstvém vzduchu. Kdo by totiž nemiloval kombinaci lahodného jídla a harmonického, zelení překypujícího okolí?

A protože k létu neodmyslitelně patří také grilování, zaměříme se i na šikovné pomocníky, kteří z vás bezpochyby udělají mistra rožnění. Kvalitní gril je základ úspěchu!

Sezóna zahradních párty je v plném proudu
Sezóna zahradních párty je v plném proudu

Nezapomínáme ani na vodní radovánky. Ať už se chystáte navštívit exotické destinace nebo se budete cachtat ve vlastním bazénu, najdete si u nás to své. Těšit se můžete na úžasné nafukovačky, které vám poskytnou komfort a dodají styl. Nemluvě o tom, jak jsou fotogenické.

Předpověď počasí slibuje, že nás během prázdnin bude neúnavně hřát sluníčko, proto je třeba myslet i na ochranu zraku. Už teď u nás můžete vybírat z velkého množství šik slunečních brýlí, a my slibujeme, že nabídka se ještě rozroste.

Plánujete se vydat k moři? Pak vás můžeme nalákat také na kampaň věnovanou plážovým nezbytnostem. Najdete v ní vše, co se vám bude při odpočinku v písku hodit.

Na závěr máme dobrou zprávu pro všechny nadšené výletníky. Létošení sice teprve začíná, u nás ale najdete vybavení na dovolenou po celý rok. Mrkněte třeba na naše kufry nebo vybavení pro vášnivé cestovatele.

Jak se letos chystáte trávit prázdniny? Podělte se o to s námi.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate