Léto v kuchyni: Objevte recepty foodblogerů

Jste fanoušci poctivě připraveného jídla tak jako my? Srpen se na Bonami ponese v duchu kvalitního jídla. To pro nás pečlivě připravila naše kolegyně Terka, hrdá autorka blogu plnypupek.cz, který by se měl zařadit i mezi váš seznam povinné četby. Tak si pojďte užít léto v kuchyni.

Každou středu se můžete těšit na speciální kampaň, která bude jen v její režii. Kromě lahodného receptu pro vás také nachystá plno produktů pro snadnější přípravu daného receptu. Čekat můžete nepřeberné množství nádobí, vychytávky pro usnadnění práce v kuchyni i profesionální výbavu

Kolegyně Terka, autorka blogu plnypupek.cz
Kolegyně Terka, autorka blogu plnypupek.cz

V prvním týdnu si společně připravíme domácí limonádu. Ta se vám bude hodit především v horkých letních dnech a při odpolednech u vody.

Osvěžující domácí limonáda
Osvěžující domácí limonáda

O týden později se dozvíte, jak na ten nejlepší letní salát, který vám připomene dovolenou strávenou u Středozemního moře. Chybět nebudou olivy, čerstvá zelenina a kvalitní sýr.

Zeleninový salát pro horké letní dny
Řecký salát pro horké letní dny

Druhá polovina srpna se ponese v omamné vůni jahodového koláče. Ten potěší nejednoho mlsouna. Navíc bude v bezlepkové variantě.

Ovocný bezlepkový koláč
Ovocný bezlepkový koláč

A na závěr se potěšíme králem všech jídel: šťavnatým a poctivým burgerem. Tenhle recept se bude obzvlášť hodit, protože čím jiným zakončit prázdninovou sezónou než pořádnou grilovačkou na zahradě?

Poctivý hovězí burger
Poctivý hovězí burger

Sledujte s námi recepty na letní dobroty! Jaký recept vyzkoušíte?

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate