Andrzej testuje: Nordic Ware

Speciálně pro vás jsme připravili test našich oblíbených produktů. Tentokrát jsme se zaměřili na neustále rušnou kuchyň. Vaření, sdílení receptů, úsměv na tváři a nádherný výsledek z formy Nordic Ware.

Nejlepším způsobem jak zahnat podzimně-zimní chmury je domácí jídlo. Proto jsme se na příchod chladnějších dní dobře připravili. Strávíme je s našimi milovanými v teple domova u jednoho stolu. Každý připraví něco dobrého a zapijeme to oblíbeným čajem nebo svařákem. A dezert? Vyhrála to skvostná bábovka!

Být ve formě

Bábovka je stará známá věc, ale dodat jí punc novoty lze tisíce způsoby. Přidejte banán, zkuste nový druh oříšků, vynechte mouku… Nebo jednoduše změňte formu! Náš kolega Andrzej, který pro vás testoval už světýlka Happy Lights, se ujal nového úkolu. Chtěl se přesvědčit o skvělém výsledku, o němž tolikrát četl ve všech těch komentářích našich spokojených zákazníků.


Fot. Martina Kočařová

Jaká je vaše oblíbená bábovka? Klasická vanilková či dáváte přednost špetce kakaa? A co byste řekli přidání jogurtu nebo citronu? My jsme zkusili zdravou variantu s banánem. Nevadí, že nejste v kuchyni úplným přeborníkem, vykouzlit sladké veledílo nebude ani tak žádný problém. S našimi šikovnými kuchyňskými doplňky vše zvládnete bez problémů.

Untitled design (71)

1. Univerzální 9dílná sada Joseph Joseph Nest / 2. Kuchyňská váha Bake My Day /
3. Dárkový set na pečení chleba Baking Made Easy / 4. Dřevěná mašlovačka Elite Beech

A v čem je forma Nordic Ware tak vyjímečná? Díky unikátnímu hliníku, který rovnoměrně rozvádí teplo, můžete dokonce při pečení snížit teplotu až o několik stupňů! A navíc se vám v ní nikdy nepřilepí těsto, což vám značně usnadní vyklepávání hotové bábovky z formy. Rozhodněte se mezi různými rozměry a okouzlujícími variacemi tvarů a potom se už jen těšte na působivý výsledek.

Untitled design (72)
Fot. Nina Waldeckerová

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate