Koupelna s nádechem luxusu pro pravé gentlemany

Dnes už takřka nikoho nepřekvapí interiér, v němž koupelna nedisponuje oknem. Jak to ale udělat, pokud toužíte po koupelně laděné do temnějších tónů, aniž by místnost působila smutně, chladně a nepřátelsky? Nechte se inspirovat našimi tipy lahodícími oku dámy i pravého gentlemana a zahalte svou koupelnu do černé, šedé, zelené či hnědé.

20a
Tmavé tóny v koupelně bez okna? Proč ne, ukážeme vám, že je to jednodušší, než se zdá!

Světlo a stín v rovnováze

Tmavé koupelny působí luxusně, sofistikovaně a velmi příjemně i pro muže. Pokud se však rozhodnete pro takový typ interiéru, je nutné mít na paměti, že světlo a stín musí zůstat v rovnováze.

Nejjednodušším způsobem, jak vymezit hranice, je určit, zda se tmavší odstíny projeví více na nábytku, dekoracích či na stěnách a základním vybavení. Druhá možnost je vhodná spíše pro koupelny větších rozměrů, v menších prostorech vsaďte raději na magii v podobě šedých, černých a tmavě modrých detailů, jakými jsou dávkovače mýdla, kelímky, ručníky.

13a
V menší koupelně využijte černých či šedých doplňků, větší koupelny si mohou dovolit i tmavé stěny.
1. Mramorový dávkovač na mýdlo Aquanova Hammam/ 2. Černý keramický pohárek Kela Moiree/ 3. https://www.bonami.cz/p/kos-na-pradlo-adria-cerny
1. Mramorový dávkovač na mýdlo Aquanova Hammam/ 2. Černý keramický pohárek Kela Moiree/ 3. Černý koš na prádlo Adria
Tmavé stěny velkým koupelnám sluší! Zdroj: Biano.cz
Tmavé stěny velkým koupelnám sluší! Zdroj: Biano.cz

Koupelna tmavá, přesto plná života

Tmavý minimalistický luxus je potřeba oživit, abyste se vyvarovali odtažité a chladné atmosféře. Koupelna není žádnou výjimkou. V tomto případě vsaďte na dotek přírody. Využít můžete hnědých doplňků či zeleně. Nebojte se umístit do rohu místnosti květináč s vysokou rostlinou nebo vázu s květinou na komodu, případně na samotné umyvadlo. Tento decentní přírodní detail z koupelny učiní místnost s hřejivou atmosférou.

Dotek přírody v podobě květiny na umyvadle rozptýlí případnou strohost koupelny.
Dotek přírody v podobě květiny na umyvadle rozptýlí případnou strohost koupelny.
1. / 2. / 3.
1. Hnědý stojan na zubní kartáčky Feridras Rope/ 2. Váza Nachtmann Calypso/ 3. Kelímek na zubní kartáčky Forest

Domácí wellness plné klidu

Koupelna je sice především funkční místností pro každodenní očistu, přesto nebo možná právě proto byste se v ní měli cítit opravdu příjemně. Měla by být místem, kam se rádi uchýlíte po těžkém dni a dopřejete si pár okamžiků jen sami pro sebe.

Koupelna laděná do tmavých tónů vám umožní dopřát si dvojnásobný požitek z takových chvil. Zapalte si při koupeli několik svíček, umístěte je do vzorovaných svícnů, zhasněte a vychutnávejte si příjemný klid a stínovou hru, kterou nenarušuje žádné víření barev.

Vychutnejte si klid, jakého se vám dostane jen v tmavě laděné koupelně.
Vychutnejte si klid, jakého se vám dostane jen v tmavě laděné koupelně.
1. / 2. / 3. / 4.
1. Sada 6 šedých bavlněných ručníků Casa Di Bassi Guest/ 2. Svícen Kerala/ 3. Šedá koupelnová předložka Andrea House/ 4. Svícen Castell

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate