JUST LOVE – vyrobeno s láskou na Slovensku

V Bonami rádi hledáme zajímavé lokální tvůrce, kteří mají úžasné nápady a tvoří své produkty s láskou. S radostí vám proto představujeme slovenskou značku JUST LOVE a jejich rozkošné plyšáky, které právě teď najdete v naší aktuální kampani. Jsme si jistí, že si je zamilujete tolik jako my. Nejen pro své děti, ale klidně i pro sebe!

12240437_1109846045707274_7788175514123224310_o
Foto: JUST LOVE

Za značkou JUST LOVE stojí mladá dvojice Zuzana a Marek. Zuzana dříve pracovala jako Happiness manažer v reklamní agentuře a její hlavní činností bylo starat se o to, aby byli její kolegové šťastní. Skvělá práce, ale k jejímu vlastnímu štěstí ji stále přece jen něco chybělo. Byla to vlastní tvorba, která se ze snu postupně proměnila v realitu. Dnes tvoří značku JUST LOVE společně s přítelem Markem, grafickým designérem, který má na starosti web, visačky nebo třeba fotografie.

A právě Zuzanu, zakladatelku a hlavní autorku roztomilých plyšáků, jsme por vás vyzpovídali!

collage just
Foto: JUST LOVE

Proč právě název „JUST LOVE“?

Název JUST LOVE jsme nevymyslela já, ale Marek. Několik let před tím, než jsme se vůbec poznali, koupil doménu s tímto názvem. Já jsem o ní věděla a moc se líbila. A tak jsme jí začali aktivně používat jako název značky.

Kdy a kde se zrodil nápad vyrábět plyšáky?

Byla to shoda okolností. Ještě před třemi lety jsem šít vůbec neuměla, ale vždy jsem se to chtěla naučit. A tak jsem si koupila první nejlacinější šicí stroj. Večer po práci a víkendech jsem se postupně učila šít. Strašně mě to začalo bavit a za půl roku jsem si koupila lepší stroj.

Velmi jsem toužila po vyšívacím stroji, tak jsem si ho také pořídila a učila se s ním postupně pracovat. A jednoho dne jsem zkrátka zatoužila ušít si něco jednoduchého z bio bavlny, z které jsem doposud šila mikiny a která byla velmi příjemná na dotek. Nakonec jsem si ušila polštář ve tvaru zvířátka. Přišel mi ale nudný, a tak mě napadlo vyšít mu obličej právě novým vyšívacím strojem.

6
Foto: JUST LOVE

Jak vypadá cesta jednoho plyšáka?

Na výrobu používám kvalitní materiály vyrobené v Evropě a některé pochází přímo ze Slovenska. Proces vzniku plyšáka začíná návrhem – nakreslím si ho pěkně v ruce a poté svůj návrh překreslím v grafickém programu. Návrh pak upravím ve vyšívacím programu. Následně vyšiji tvářičku, obkreslím si tvar, našiji visačky a ušiji zvířátko. To poté vyplním dutým vláknem, zašiji a zvířátko je na světě!

Kde čerpáte inspiraci pro svou tvorbu?

Inspirace je všude. Mám ráda design ve všech jeho podobách. Inspirovat mě dokáže barevná kombinace, rostlina i architektura. Ráda hledám různé značky, je jedno, co vyrábí – pokud mají pěkný design produktů a vlastní, originální identitu, jsem vždycky nadšená. Baví mě také „flákat se“ na Pinterestu. To mi pomáhá relaxovat.

11094290_676616019131408_5539912654460343518_n
Foto: JUST LOVE

Na co se můžeme těšit v nejbližší době? Co chystáte?

Naše vize je jasná, chceme dělat lidem radost. Chystáme ale i jiné druhy projektů, ten nejnovější představíme už brzy. Na tento rok máme také dohodnuté zajímavé spolupráce, takže je určitě na to se těšit, ale nechci to ještě prozrazovat dopředu.

Zalíbila se vám tvorba slovenské značky JUST LOVE? Všechna její tulivá zvířátka i plakáty najdete v naší aktuální kampani.

Komentáře

komentářů

1 Comment

Leave A Reply

Navigate