Jemně zbarvená koupelna – nechte se okouzlit

Také už jste se někdy na dovolené zamilovali do hotelové koupelny? Zářivá čistota, odvážné detaily a nápaditost, na kterou si v „normálním životě“ netroufnete? To, co vás nadchlo v zahraničí, si ale můžete snadno přenést i k sobě domů. Jako základ využijte sněhově bílou barvu, doplňte ji dřevem, lesklými prvky a wellness koupelna je na světě!

Jemně zbarvená koupelna
Bílé detaily si získají každou něžnou duši i milovníka čistých linií.
Jemně zbarvená koupelna
Barevná paleta jemných tónů nemusí být vůbec nudná.

Jemně zbarvená koupelna s bílým akcentem

S bílou barvou se sice často pojí vysoké nároky na její údržbu, ale poradit si s nimi je snadné. Nemusíte mít nutně bílé celé obklady, stejně svěžím dojmem působí i menší doplňky, na kterých si pak můžete vyhrát s kontrasty. Vyzkoušejte třeba hladký porcelán – vyjímat se bude jak tácek na mýdlo, dávkovač, či úložná dóza na drobnosti.

Jemně zbarvená koupelna s porcelánovými detaily.
Nemáte-li neposedné děti, ideálním bílým materiálem je hladký porcelán.
svetlé doplnky kúpeľna
1.<a href=“https://www helpful resources.bonami.cz/p/tacek-na-mydlo-riva“>Tácek na mýdio Riva 2. Dávkovač mýdla Oscar 3. Dóza Ribba

Vyměňte plast za dřevo

V našich koupelnách jsme si zvykli na praktické plastové nebo pochromované stojánky či držáky. Neříkáme, ať se všech hned zbavíte, ale zkuste je doplnit přírodními prvky. Dřevo je sice náchylnější na opotřebení, ale budete-li mít po ruce suchý hadřík a všechny kapky či nečistoty otřete, bude vám sloužit dlouho. Navoskované či nalakované dřevo se vám odmění příjemnou teplotou a antibakteriálními vlastnostmi. A protože se snadno recykluje, šetří i přírodu.

Jemně zbarvená koupelna s přírodními prvky
Dřevo je ekologické a navíc také příjemně hřeje na dotek.
1. Odkládací box Mezza 2. Stojan na osušky Branch 3. Přírodní kartáč na tělo Iris Hantwerk

Hebké pohlazení

Žádná koupelna není kompletní bez čerstvě vypraných textilií. Když sáhnete po krémových a neutrálních odstínech, budete překvapeni, jak snadno se udržují a skvěle ladí s přírodním dřevem či porcelánem. Navíc ani po vícenásobném praní na vysokou teplotu neztratí svůj vzhled a barvu. Pokud se bojíte, že by ale byla vaše koupelna příliš utlumená, nebojte se přidat jemný vzorek tón v tónu.

Jemně zbarvená koupelna
Přírodní tóny textilu vydrží dlouho jako nové.
textil v kúpeľni
1. Krémový ručník Jolie 2. Sada krémových ručníků Face 3. Koupelnová predložka White

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate