Jak jsme se zamilovali do sluchátek Frends

Tohle je příběh jedné velké lásky. Figurují v něm tři ženy, naše Creative Hunters, které pro vás denně loví nové kousky, a jeden společný objekt hlubokého zájmu – sluchátka Frends. Stala se velká věc, a to, že sluchátka jsou u nás zrovna za exkluzivní cenu se slevou 40 %! Tenhle moment jsme využili jako skvělou příležitost, jak vám říct, co všechno k nim naše Lucka, Grétka a Péťa cítí. Denně je totiž mají na uších, denně jim projevují své pravé city!

Lucka – ta, co jako první u nás objevila sluchátka Frends

Sluchátka Frends jsou jednou z nejlepších věcí, co vlastním. Chovám k nim upřímné city a opravdu je neumím lépe popsat než tak, že je upřímně miluju  (a taky mi je všechny kamarádky závidí!). Dostaly mě na první pohled a když jsem je pak dostala do rukou, ta láska se jen potvrdila. Jsou skvělé a kvalitně zpracované, pravá kůže a textilní kabel ještě nejsou to nejlepší, nejlepší totiž je, když si je nasadíte. Svět kolem vás najednou utichne. Pamětová pěna je dělá navíc ultra pohodlné. A pak si pustíte oblíbenou hudbu, ach… Opravdu to není jen o tom, jak vypadají, velmi kvalitní zvuk z nich prostě dělá skvost. Od té doby, co je mám, mě bez nich na ulici, v tramvaji (a ani v práci) nepotkáte. Mám novou lásku – Frends are my friends.

Lucka a její milovaná sluchátka The Layla, white/gold

Grétka – ta, co najednou podlehla světu hudby

Sluchátka Frends sú skvelá voľba pre všetky ženy, ktoré si nevedia vybrať z bohatej ponuky na trhu. Nechýba im skvelý zvuk a o dizajne už ani nehovorím.. Sú proste po všetkých stránkach tak skvelé, že ani na sekundu nelutujem do nich nemalú investíciu. O to viac sa teraz teším s Vami, že Bonami dostalo skvelú príležitosť a može ich predávať výhradne so zľavou. Odporúčam Vám do toho ísť, je to proste Frends na celý život!

Grétka se sluchátky The Layla, oil slick

Péťa – ta, kterou si v Paříži spletli s Lady Gaga

Frends sú super, lebo sú iné ako všetchy ostatné sluchátka. Nepripadám si v nich ani ako 14ročná skejťáčka, ani ako diskožena z devaťdesiatych rokov, ani ako James Bond s nenápadným sluchátkom v pravom uchu. Teším sa z nich vždy keď ich vytiahnem z kabelky aj keď ich skladám to toho krásneho makkého puzdra, kde sú uložené, aby sa im nedajbože niečo nestalo. Najzvláštnejší zážitok som s nimi zažila v masiarstve, kde mi ich pochválila pani za pultom. A musím sa priznať, že ich niekedy nosím len tak, bez hudby, s káblikom zastrčeným vo vrecku nohavíc. Len pre ten pocit, len pre to ticho, len tak pre radosť.

Péťa tancuje se sluchátky The Layla, white/rosegold i při psaní e-mailů

Komentáře

komentářů

3 komentáře

 1. Dobry den,
  chcela by som sa len spytat ci dobre izoluju a ci nieje pocut hudba ked hraju naokolo. myslim tym ci nebudu iny ludia pocut hudbu co budem pocuvat …lebo to nemam rada ked idem v tramvaji a niekomu to vedla mna huci…

  • Dobrý den, Jani,

   kdepak, hudba není ani slyšet, takže posloucháním nikoho nerušíte. Naopak ale trochu slyšíte zvuky z okolí, což je z hlediska bezpečnosti opravdu k nezaplacení. A sluchátka jdou i k Apple přístrojům, nebojte:)

   Krásný den,
   Vendula

 2. a zabudla som este, neviete ci su sluchatka kompatibilne s apple pristrojmi?

Leave A Reply

Navigate