Jak chutná Instagram?

Bez fotek jídla by snad Instagram ani nebyl Instagramem. Právě na fotografie nejrůznějších dobrot narazíte na této oblíbené sociální síti asi nejčastěji. Jídlo zde fotí světoznámí kuchaři jako je třeba Jamie Oliver, nadšení foodblogeři i naprostí amatéři. A jedno máme s nimi společné – lásku k jídlu. Proto jsme tentokrát do instagramové inspirace zařadili ty nejzajímavější účty, nad kterými se vám budou sbíhat sliny!

julies-620x272

Seznamte se s @julieskitchen ze slunečné Kalifornie! Tato drobná slečna si dokáže s jídlem opravdu vyhrát. Jaká díla dokáže vytvořit z lokální a sezónních potravin můžete sledovat nejen na jejím Instagramu, ale také na blogu Julie’s Kitchen, kde se dělí o zdravé a nápadité recepty.

julieskitchen-620x620

adventure-620x259

@evakosmasflores je krásná a šikovná foodblogerka z Oregonu, která má slabost pro doma vypěstované suroviny. Miluje vaření, ochutnávání a focení, a tak tyto své celoživotní vášně skvěle propojila. Pro více inspirace navštivte i její úžasný blog Adventures In Cooking.

evakosmasflores-620x620

annajones-620x271

V našem výběru nesmí rozhodně chybět ani Anna Jones z @we_are_food, která vydala i vlastní knížku “A Modern Way to Eat’ & ‘A Modern Way to Cook”. Nejen, že skvěle vaří a fotí, ale také svým fanouškům přináší užitečné tipy, kde dobře nakoupit. Na jejím blogu Anna Jones najdete spoustu další lahodné inspirace.

we_are_food-620x620

sliceofpai-620x261

Další, u koho se rádi inspirujeme, je Kanaďanka Joann Pai z @sliceofpai. Fakt, že fotí naprosto úchvatně ocenil i časopis Huffington Post, který ji vyhlásil za fotografku měsíce. Celé její foto příběhy najdete na blogu Slice of Pai.

sliceofpai-620x620

Snímek-obrazovky-2016-03-23-v-16.27.13

Jsou dvě, jsou bláznivé a milují zvuk krájení čerstvého pečiva a vůni čerstvé kávy. @stvoryzkuchyne svůj přístup k vaření charakterizují takto: „Nejraději vaříme rukama, s moukou po celé kuchyni a držíme se hesla, že ochutnávat v průběhu vaření jen povolené zásadně prstem.“ My jejich výtvory zbožňujeme, a tak doporučujeme sledovat i blog Stvory z kuchyne.

stvoryzkuchyne-620x620

lapetit-620x283

Monika z @lapetit.sk je foodblogerka a foodstylistka jaksepatří! Její fotky laděné do jemných tónů nám pokaždé vyrazí dech. Monika ráda při vaření používá sezónní potraviny z vlastní zahrádky a miluje nakupování na farmářských trzích. Navštivte proto nejen její Instagram, ale i překrásný blog LaPetit.

lapetit-sk-620x620

storycake-620x254

Martina z @thestoryofacake je skutečný profík nejen ve vaření, ale také ve foodstylingu. Z jejích fotek sálá příjemná atmosféra a co teprve ty barevné kombinace! Její účet je zkrátka právé místo pro mlsné jazýčky. Její recepty, příběhy a inspiraci najdete také na blogu The Story of a Cake.

thestoryofacake-620x620

Jaké instagramové účty nejvíce „chutnají“ vám? Podělte se s námi v komentářích a nezapomeňte slevovat i náš Instagram plný inspirace!

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate