Jak bydlí Babsy Jagušák? Mrkněte na fotky z naší návštěvy!

Srdce influencerky Babsy si získala jednoduchost, dřevo a beton. S manželem Dodem vyznávají minimalismus, i když ten půjde stranou, jen co jim do života vpadne očekávané miminko… Přečtěte si, jak bydlí Babsy Jagušák a jaké změny tuto mladou rodinu čekají a mrkněte na výběr jejich #bonamiradosti.

Jak bydlí Babsy Jagušák
Manželé Jagušákovi jsou společenští, klidné chvíle doma si ale dokáží vychutnat také. Zdroj: Dodo Jagušák

Co musíte mít doma, abyste se cítili opravdu doma? Respektive, jak bydlí Babsy Jagušák?

Domov je domovem, když v něm máme mnoho lásky a porozumění. Věcí pro nás nejsou až tak podstatné – náš byt jsme zařídili velmi minimalisticky a máme v něm jen to nejdůležitější. S manželem jsme požitkáři, hlavně, pokud jde o jídlo. Takže se cítíme příjemně, když je doma plná lednice, v mrazáku zmrzlina a dveře na terasu otevřené.

A čas trávíte radši doma nebo někde venku?

Oba jsme velmi společenští, čas rádi trávíme s přáteli a naší velkou rodinou. Největší relax si užíváme u Dodových rodičů na zahradě v Senici, kde si hovíme pod třešní klidně i celý víkend. Čím jsme starší, tím víc si užíváme chvíle s rodiči a mými prarodiči. Ale ten pocit, když přijdeme domů a nastane příjemné ticho, ten je k nezaplacení.

Jak bydlí Babsy Jagušák
Šedá pohovka je jedním z klíčových prvků domácnosti. Zdroj: Dodo Jagušák
Jak bydlí Babsy Jagušák
Obrazy, grafiky a knihy tvoří neoddělitelnou součást bydlení Zdroj: Dodo Jagušák

Máte své oblíbené interiérové doplňky?

Při zařizování jsme čerpali inspiraci ve skandinávském designu, který rád používá dřevo v kombinaci s betonem nebo kovem. Tím, že máme oba rádi design a výtvarné umění, snažili jsme se vybrat nadčasové doplňky, které s námi přežijí i víc let, případně je můžou zdědit naše děti. Mými nejoblíbenějšími kousky je rozhodně šedá sedačka, naše obrazy a vlněný koberec.

A co se u vás doma změní s příchodem miminka?

Předpokládám, že naruby bude úplně náš celý život. Změny v bytě budou asi tou nejmenší „systémovou aktualizací“, kterou budeme muset projít. Potřebujeme trochu přeorganizovat ložnici, aby se tam vešla postýlka, do koupelny pak umístíme přebalovací pult a vaničku. Ve skříni připravíme místo na dětské oblečení – ještě štěstí, že vše je tak drobné a skladné. Naše vášeň pro minimalismus musí jít tentokrát rozhodně bokem :-) Přibude víc barev, lásky a radosti. A to je super kombinace.

Jak bydlí Babsy Jagušák
Domácnosti vládne dřevo, bílá a beton. Perfektně je doplňuje žlutá. Zdroj: Dodo Jagušák
Jak bydlí Babsy Jagušák
Přeorganizovaná ložnice je jednou z věcí, která se s příchodem miminka změní. Zdroj: Dodo Jagušák

Zdědili jste nějaký starší rodinný poklad, který má u vás doma čestné místo?

To je dobrá otázka, která mi připomíná, že bychom měli od rodičů něco pěkného „vyšmeliť“. :-)

Plánujete ještě nějaké zařizování?

Momentálně řešíme hlavně nábytek a věci pro naši malou, ale časem budeme v zařizování určitě pokračovat. Ještě stále máme na čem pracovat a postupně si společný prostor zkrášlujeme. Za několik let se chceme stěhovat do většího, protože aktuální dvoupokojový byt nám bude asi brzy malý. Ale jak říká moje babička – dobří lidé se vejdou všude.


Portrét slovenskej influencerky Babsy JagušákPoznejte Babsy Jagušák!

Po studiu strategického marketingu v Londýně se vrátila na Slovensko, kde působí jako PR manažerka v PR agentuře Dynamic Relations. Kromě toho přispívá do oblíbeného měsíčníku EMMA, ve kterém zastřešuje i rubriku street style – módu ulice. Přes čtyři roky také působí jako módní redaktorka v ranní show Teleráno, kde se věnuje významným red carpet akcím a udržitelnosti v módním průmyslu. Zastřešuje PR komunikaci módního pořadu Fashion LIVE!, která tvoří stabilní platformum na prezentaci tvorby slovenských a zahraničních návrhářů. Babsy si váží práce lokálních designérů a proto se angažuje v aktivitách, které podporují myšlenku slow fashion. Spolupracuje s projekty Fashion Revolution, NOSENE, Fashion show recyklované módy, či s Fashion Marketem. Momentálně se s manželem Dodem připravuje na celoživotní misi – MÁMA.


Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate