Instagram plný květin a voňavé inspirace

Minulý týden Bonami rozkvetlo do něžných barev a pastelových tónů, a protože jsme se květin ještě zdaleka nenabažili, s květinovou inspirací nekončíme! Tentokrát jsme se zaměřili na rozkvetlé instagramové účty, které nás každý den uchvacují.

tribesnpines

Vanessu Schmidt z amerického Portlandu najdete na profilu @tribesnpines Je to až k nevíře, ale v oblasti květinového designu je samouk. Od dětství snila o tom, že se bude živit tvořením krásných věcí, a vyšlo jí to!

looseleaf__

Australan vystupující na Instagramu pod přezdívkou @looseleaf__ představuje trendy ve floristice a zároveň organizuje nejrůznější workshopy. Jeho netradiční květinové kompozice jsou na pomezí džungle a umění. V jeho tvorbě dominuje zeleň, ale nepojí se experimentovat i s exotickými prvky. Rád používá například banánové květy.

fleurinc

Další, kdo nás zaujal, je floristické studio @fleurinc z amerického Chicaga. Květy a dekorování jsou jejich vášní. A ne ledajaké! Na jejich fotografiích se můžete kochat méně obvyklými a často těžko dostupnými květinami.

nicamille

Nicolette alias @nicamille je floristka z Brooklynu. Krásu jejích květnových instalací umocňuje temná a dramatická atmosféra, protože svá díla ráda fotí na tmavém pozadí. Na jejích fotografiích uvidíte méně známé, ale o nic méně krásné květinové skvosty.

<img class="size-large wp-image-7694 aligncenter" src="https://inspiracia.bonami.sk/app/uploads/2016/04/yasminemei-1024×1024 cheap cialis overnight delivery.jpg“ alt=“yasminemei“ width=“620″ height=“620″ />

Další voňavá várka je od  @yasminemei, která pochází ze slunečného Los Angeles. Její instagramový profil voní lesem a lučním kvítím.

bowsandarrowsflowers

Voňavé a nádherné svatební kytice z Texasu, to je výsledek práce týmu  @bowsandarrowsflowers Takže pokud plánujete v nejbližší době svatbu, tato inspirace je pro vás jako stvořená!

atelierpapaver

A nesmíme zapomenout ani na lokální tvorbu – božský  @atelierpapaver ze Slovenska! Monika a Lenka nedávno navíc vydaly úžasnou knížku Kvetinové aranžmány z Ateliéru Papaver, kde na vás čeká nejen další várka květinové inspirace, ale také nápady na DIY projekty.

A co vy? Máte své oblíbené floristy? Pěstujete doma? Pochlubte se nám v komentářích a nezapomeňte sledovat na Instagramu i náš profil @bonamicz!

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate