7 tematických dětských pokojů, které budou děti milovat

Tematické dětské pokoje jsou čím dál víc v kurzu. Zařiďte dětský pokojíček netradičně podle oblíbených motivů. Přizvěte své malé lásky na pomoc – budou nadšené, že se mohou do realizace zapojit. Připravili jsme pro vás 7 inspirativních pokojíčků, podle kterých snadno vyberete tematický dětský nábytek a dekorace.

Princeznovský pokoj je plný zrcadel a koberců

Že už princezny vycházejí z módy? Ale kdepak. Dnešní princezny prošly velkou proměnou. Už jen tak bezradně nečekají, až je někdo zachrání. Jsou odvážné a často boří zažité stereotypy. A když na to dojde, dokáží se z každé šlamastyky dostat samy. Proto je vaše dcerky milují a pomocí tance a písní s nimi budou růst v silné a sebevědomé ženy. Na jejich šatičky pořiďte velkou šatní skříň. Když přidáte zrcadlo, koberec a taburetku s úložným prostorem, princeznovská šatna je na světě. Až se setmí, pod povlečením s plesovými šaty budou holčičky vypadat jako opravdové princezny.

Dětské pokoje à la z pohádky do pohádky

Pohádky jsou pro děti moc důležité. Učí je rozpoznávat dobro a zlo, lásku a přátelství. Současné pohádky nejsou naštěstí tak strašidelné jako ty z časů bratří Grimů, a proto s nimi můžete děti v klidu ukolébat ke spánku. Zařiďte jejich pokoj s klasickými pohádkovými postavičkami. Radost jim uděláte třeba s Červenou Karkulkou, Liškou Bystrouškou, nebo Malým princem.

Postel jako úkryt před dinosauřím útokem

Dinosauři jsou u dětí stále ve velké oblibě. Jejich existence je opředena záhadou, která v dětech probouzí přirozenou zvědavost. Navíc dokážou být roztomilí i děsiví. Dinosauří park zařídíte snadno. Na postel připevněte látkový závěs, aby se měly děti kam schovat před útokem Tyranosaura. Malý archeolog se neobejde bez dětské lupy, aby mohl zkoumat obří stopy. Pak už stačí pokoj dozdobit dinosauřími koberci a polštářky.

Dětský boho pokoj s TeePee a lapači snů 

Děti si zamilovaly boho styl ještě daleko před námi. V jejich světě se mu ale říká indiánský. Kdo jako malý nemiloval dobrodružné příběhy o přátelství Vinnetoua a Old Shatterhanda? Dětský pokoj vylaďte etnickými motivy, korálky a lapači snů. Dětské pokoje vybavené stanem uprostřed místnosti jsou trůnem každého království. ♥

Dětský pokoj v indiánském stylu je plný pohody i dobrodružství.
Dětské pokoje v indiánském stylu nápadně připomínají boho styl, který milují dospělí.

Kdo je tady králem džungle?

Děti a zvířátka jsou ta nejroztomilejší dvojice na světě. Obklopte své mládě králíčky, pejsky i pandami, aby se učilo lásce k přírodě a všemu živému. Z pokojíčku zvládnete vytvořit stylovou džungli pomocí hraček a dětských dekorací se zvířecími motivy. Klasickou lampičku nahraďte například nočním světýlkem s králíčkem a na zeď přilepte tapety a nálepky se zvířátky.

Lego kostky jako úložné prostory v nadživotní velikosti

Kostková stavebnice značky LEGO® přináší neomezené možnosti hraní si. Proto je dětmi milovaná i v dnešní internetové době. Lego v překladu znamená dobře si hrát. Malí stavitelé v sobě pomocí kostek probouzejí kreativitu a dozvídají se něco o pravidlech mechaniky. Možná jsou vaše děti do Lega blázni stejně jako vy. Pořiďte jim do dětského pokoje pár praktických úložných boxů ve tvaru kostiček. Díky tomu se stanou postavičkami ve svém vlastním Lego světě.

LEGO® úložné boxy na hračky vám pomohou udělat dětský pokoj zajímavější.
S pomocí LEGO® úložných boxů poskládáte opravdu krásný dětský pokoj.

Mapu a kompas, johoho!

Jó pirát, ten se má. Buď se plaví po moři nebo je na honbě za nějakým legendárním pokladem. Jestli u svého dítěte pozorujete dobrodružnou povahu, podporujte ji všemi nezbytnostmi pro malé výletníky. Malí cestovatelé budou milovat nástěnné samolepky a plakáty s mapou světa. Nezapomeňte jim také pořídit dalekohled a kompas.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate