Inspirace: Dětský pokoj podle 4 živlů

Rozvíjejte ve svém dítěti jeho nejlepší vlastnosti a dovednosti už od malička. S námi zjistíte, který ze 4 živlů v něm převládá a jaké mu vesmír předpovídá schopnosti. Pak už bude hračka zařídit dětský pokoj tak, aby podporoval vkus a talent vašeho andílka.

Batůžek a pastelky pro bohémského umělce

Děti ve znamení Berana, Lva a Střelce bývají velmi kreativní. Podporujte je tedy v jejich tvořivosti. Mějte na stole vždy připravené pastelky a zápisník pro případ, že by je zrovna políbila múza.

Kdykoli budete někam cestovat, svobodomyslná srdíčka vašich dětí radostí zaplesají. Vyzdobte jejich pokoj mapami a plakáty cizokrajných míst. Největší radost jim uděláte výbavou pro malé výletníky.

Berani, lvi a střelci nedají pastelky z ruky.
Berani, lvi a střelci jsou rození umělci. Podporujte jejich talent a zásobte je dostatkem potřeb na kreslení.

Velkou knihovnu pro zvídavého intelektuála

Blíženci, Váhy a Vodnáři jsou inteligentní a všestranní. Možná z nich jednou budou lékaři, veterináři nebo povedou vlastní podnik. Všechno si budou moct vyzkoušet s dětskými hracími sadami. Tak honem honem, v čekárně už mají prvního pacienta.

Vzdušná znamení mají také dar brilantní komunikace a zvídavosti. O světě se toho budou chtít hodně dozvědět, proto už teď pořiďte větší knihovnu na všechny jejich knížky.

Blíženci, váhy a vodnáři nedají knížku z ruky.
Blíženci, váhy a vodnáři rádi objevují. Dětský pokoj vybavený velkou knihovnou jim udělá radost.

Dětský pokoj se stanem pro přátelského snílka

Raci, Štíři a Ryby v sobě lásku k vodě zkrátka nezapřou. Proto je potěšíte pokojíčkem v odstínech modré, tyrkysové a zelenkavé. Pořiďte jim také nástěnný dětský metr s mořskými motivy a sledujte, jak rostou jako z vody.

Vodní znamení bývají skvělými přáteli. Jsou empatičtí a soucitní. Protože jsou trochu více citliví, potřebují se ve svém pokojíčku cítit v bezpečí. Skvělou volbou je dětský stan nad postel, nebo rovnou vlastní tepee. Tady budou mít svůj prostor na fantazírování.

Bonami tip: Jak zařídit pokoj pro sourozence

Dřevěný nábytek pro milovníka přírody

Býci, Panny a Kozorozi milují přírodu a vše živé. Ve svém pokojíčku se budou cítit skvěle obklopení květinovými a zvířecími motivy. Dříve nebo později se začnou zabývat ekologií, proto upřednostňujte dřevo před plastem. V postýlce v dekoru dřeva nejlépe načerpají energii na další hraní. 

Děti v zemském znamení bývají velmi šikovné a dokáží si se vším poradit. Tuhle skvělou vlastnost v nich podporujte. Co takhle hravá dětská sada nářadí pro malé kutily? Společně pak zvládnete opravit tu viklající se židličku. ♥

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate