Dejte vašemu životu (a zdím) nový směr

Najdete v nich silná slova, prostou moudrost světa i láskyplná vyznání. A to vše navíc zaobalené do typograficky nápaditých písmen a skvostné minimalistické grafiky. Plakáty I Love My Type, které  teď můžete koupit u nás na Bonami, vám budou připomínat, co je v životě důležité a jak je ten svět krásný.

ILMT_01
Jsou vám plakáty I Love My Type povědomé? Řadu z nich můžete znát ze zahraničních i českých blogů nebo časopisů o designu.

Dánská grafička Kathrine Højriis měla sen –  spojit své dvě životní vášně v jedno. Typografii využitou v interiéru a osobní rozvoj. A tak společně se svým přítelem Thomasem, který jí pomáhá s prodejem a administrativou, vytvořili sérii inspirativních plakátů, které pojmenovali I Love My Type.

„Pro mě je neskutečně užitečné, když mám před sebou text, který si můžu neustále připomínat a soustředit se na něj. To mi jasně říká, kam mířím, a pomáhá mi to v tom, abych si stále šla za svými cíly a sny a všechna svá rozhodnutí předělala na reálné skutky,“ říká  Kathrine o svých plakátech. A my souhlasně přikyvujeme, protože inspirativních citátů není nikdy dost. Jakmile budete mít slabší chvilku, nebudete vědět kudy, stačí se jen rozhlédnout po pokoji a začíst se do povzbudivého textu, který vám udá směr.

ILMT_02
Zhruba dvakrát až třikrát ročně přichází Kathrine s novou kolekcí plakátů.

ILMT_12

A proč zrovna název I Love My Type? Podle Kathrine má hned dvojí význam. Vyjadřuje její lásku k typografii a lásku k sobě samé. Protože jak sama říká: „Měli bychom milovat sami sebe. Bez ohledu na to jací jsme.“

Kathrine a Thomas moc dobře vědí, že vzhled není všechno. Stejně jako estetická stránka je pro ně důležitá také kvalita. Všechny plakáty I Love My Type proto prochází nejen při navrhování, ale rovněž při samotné výrobě maximální péčí. Jsou vytištěny na kvalitní matný a recyklovaný papír, který je příjemný na dotek i na pohled. Prvotřídní materiál a tisk zajišťuje plakátům vysokou odolnost a dlouhou životnost.

ILMT_17
Plakáty I Love My Type najdete právě teď na Bonami.

ILMT_20

Severský design prostý dramatických kudrlinek a s jasným konceptem bude tím pravým oživením pro holé zdi. Minimalistická grafika je ideálním řešením, jak decentně dodat interiéru trochu šmrncu. Plakátům I Love My Type to ale bude slušet nejen na stěnách. Opřete je v jednoduchém rámu na poličce, na stole nebo jen tak na zemi. Zkrášlí vaši pracovnu, ložnici, kuchyň, ale i třeba předsíň, kde vás milá slova přivítají hned při příchodu domů.

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate