Theczechchicks: Šperky dotvářejí každý outfit

Sledujete módní trendy a neunikne vám nic, co se šustne ve světě módy? Tak to jistě znáte duo českých blogerek píšících pod jménem Theczechchicks. Dvě mladé dámy,  Hanka a Veronika, pro které je módní svět inspirací i koníčkem, sami sebe charakterizují jako optimistické, pracovité, energické a zábavné. Společně vymýšlejí, tvoří, píší i fotí na blog theczechchicks.com. „Je to v podstatě velmi praktické a výhodné – fotíme se navzájem a doplňujeme se ve stylu i v názorech. Protože si dobře rozumíme, takže se téměř ve všem shodneme, a práci si rozdělíme vždy, když  je to potřeba,“ vysvětluje Hanka, jak vypadá společná práce. Aktuálně se můžete u nás na Bonami ozdobit některým z nádherných šperků, na jejichž výběru se mladé dámy osobně podílely.

Duo Czechchicks Veronika a Hanka (zleva).
Duo Theczechchicks Veronika a Hanka (zleva).

California vs New York

Asi žádná žena se neobejde bez spousty malých drobností a doplňků, které ji doprovázejí na při každodenní pochůzkách. A tak to mají i Hanka s Veronikou – ty rozhodně nedají dopustit na sluneční brýle a šperky. „Denně s sebou nosíme také diář , tablet, telefon, foťák, pití, jídlo a další potřebné věci.  Ty je potřeba někam dát, takže pěkná a prostorná kabelka rozhodně nesmí chybět.“

I přes to, že mladé dámy nejsou ve svém stylu striktně vyhraněné a rády experimentují, Hanka se ráda obléká ve stylu Californie, Veronika ve stylu New York. „Ráda se oblékám elegantně, mixuji vzory, barvy i materiály, stejně jako podléhám kouzlu rockových prvků,“ vysvětluje Veronika.  Hanky srdcovka je pak boho-chic s rockovými prvky,  kožené bundy, květinové šaty, maxi délky a klobouky.

Hanka se ráda obléká ve stylu Californie, Veronika ve stylu New York
Hanka se ráda obléká ve stylu Californie, Veronika ve stylu New York.

Be chic!

Vypadat chic to není to jen tak, a tak jsme se holek zeptali, jaký je jejich recept na opravdu slušivý model. „Vypadat chic neznamená se jen dobře obléct, ale také se dobře cítit. Pokud Vás někdo od hlavy až k patě obleče podle módního tutorialu, budete možná moderní, ale rozhodně ne chic. Je důležité brát ohled na vlastní styl i barvy, které sluší vlasům a pleti, a střihy, které lichotí dané postavě. Základem šatníku jsou dobře střižené kousky jako jsou džíny, bílá košile, černé sako a kvalitní lodičky,“ prozrazuje tajemství úspěchu Hanka. „Pokud se podíváme na aktuální módní trendy, zjistíme, že v módě je téměř vše. Nosí se pastely, neony, bílá, šedá, výrazné šperky, květinové, geometrické i minimalistické vzory. My jsme si oblíbily krajku, zejména v detailech, slip-on boty a espadrilles.

 

Šperky jako základ

V rámci vzájemné spolupráce si právě teď můžete u nás na Bonami zakoupit některý ze šperků, které duo Theczechchicks kousek po kousku pečlivě vybíralo. „Při výběru šperků se vždy řídíme tím, co bychom samy nosily. Ty, které jsou ve výběru lze lehce kombinovat a zároveň nepostrádají originalitu, jedinečnost a dokáží oživit i jednoduchý outfit,“ odhaluje Veronika, jak všechny kousky vybírají. „Šperky jsou ve světě velmi důležité – všechny módní blogerky, modelky a herečky ví, že šperky dotvářejí outfity,“ dodává Hanka.

collage_SPERKY
1. Růžový náramek s lebkami Brandy Melville 2. Náhrdelník Flower chic 3. Náhrdelník Animal Flower 4. Náramek Be happy

Komentáře

komentářů

1 Comment

  1. Pingback: Theczechchicks.com na bonami magazín | CzechChicks

Leave A Reply

Navigate