Česká JITONA se světovou náturou

Že máme být v Čechách na co hrdí, dokazuje nábytkářská firma JITONA. Její název vznikl spojením „Jihočeské továrny nábytku“ a odkazuje tak k jihočeské Soběslavi, kde byla firma v roce 1951 založena. Česká JITONA dnes ale dávno přerostla naše hranice, a její kousky se distribuují po celé Evropě a ještě dál. Mrkněte na nové kolekce!

Česká JITONA
JITONA vyrábí a exportuje zejména ložnice. V Klatovech a Třebíči má 700 zaměstnanců.

Nová kolekce Merrik

JITONA se ptá: „Toužíte mít moderně zařízený interiér ale zároveň jste milovníky retro designu? Máte vysoké nároky na funkčnost a kvalitu nábytku?“ Jestli ano, tak právě pro vás vznikla kolekce Merrik. Navržená je pro moderní a funkční bydlení, i když se nebojí retro odkazů a střídmých linií. Dubové a ořechové dřevo zaručuje dlouhou životnost každého kousku a skvěle si rozumí s bílou.

Česká Jitona
Kolekce Merrik je klasikou v moderním pojetí.
Česká JITONA
Merrik si rozumí i s výraznými barvami a tradičními interiéry.

Česká JITONA? Bonami Srdcovka

Značku JITONA jsme si oblíbili i v Bonami, a jakmile dojde na zařizování nového bydlení, rádi vybíráme právě nábytek české výroby. Tak jako naše kolegyně Nina, která si kousky JITONA nemůže vynachválit.

Česká Jitona
Kolekce IDA má skvělé kousky, které se prodávají hlavně v Británii.

Nina má doma ložnici z kolekce Mamma, která patří mezi naše stálice na Bonami. Hlavně protože, „nábytek JITONA je hodně kvalitní, z pevného dřeva, které odolá i nárazům a každoddenímu používání. Samotná postel je velmi bytelná, jako bonus má kvalitní polohovatelný rošt. Komoda Mamma působí, že je bezedná :-),“ pochvaluje si nábytek Nina.

Česká JITONA
Šuplíky na komodě Mamma mají tichý a praktický systém otevírání.

Česká Jitona

Comments

comments

Comments are closed.

Navigate