Buďte součástí revoluce v nákupu nábytku online!

I když je výběr nábytku v Česku docela velký, stále to není ono. V našem nedávném průzkumu uvedlo až 74 % respondentů, že se jim často stane, že neseženou nábytek, který by se jim líbil a zároveň nebyl příliš drahý. A právě to chceme v Bonami změnit! Připravujeme proto pro vás spoustu novinek a vychytávek, které vám nákup nábytku online ještě více usnadní.

NORR11_Image_2012_09
Norr11

Naším cílem je výrazně rozšířit nabídku a udělat výběr nábytku pro vás co nejpohodlnější. „Pro zákazníky chystáme spoustu nových značek. Převážně z Německa, Polska a Skandinávie. Zákazníci budou mít lehčí výběr. Budeme se snažit více poradit, jaký nábytek vybrat, a rozšířit povědomí o jednotlivých značkách a aktuálních trendech. Ke stálé nabídce nebudou samozřejmě chybět ani speciální akce. To vše navíc bude zabaleno do hezčího webového rozhraní, kde se budou lépe orientovat. Bude to vlastně takové online studio nábytku,“ vysvětluje naše Creative Hunterka Grétka, která má právě na starosti vše okolo nabídky nábytku a která nám prozradila i další detaily ohledně nábytkové nabídky na Bonami. ch_gretka_a

Jaké jsou podle tebe výhody nakupování nábytku online?

Jako největší výhodu vidím úsporu času a pohodlný výběr z „tepla domova“. Doma si můžeš hned vše změřit a lépe si představíš, jestli se bude daný kousek do interiéru vlastně hodit. To je ideální především pro ty, kdo právě nemají takovou představivost. Když přijdou do velkého obchodu s nábytkem, neví kolik vlastně mají doma místa a zda jim bude nábytek barevně ladit se zbytkem vybavení. V Bonami máme tři vystudované designéry, kteří jsou připraveni v případě potřeby poradit. Nábytek vždy pečlivě vybíráme a většinu máme vyzkoušenou z nábytkových veletrhů a výstav, abychom věděli, do čeho jdeme. Pokud nastane s výrobcem nějaký problém, ihned ho stahujeme z prodeje. Takových zkušeností máme ale naštěstí minimálně. A pokud přece jen nábytek zákazníkovi nevyhovuje, může ho bez problémů do 30 dnů vrátit.

Jak bys charakterizovala nabídku nábytku na Bonami?

Kvalita a design za rozumnou cenu. Do našeho výběru se snažíme zařadit co nejpestřejší nabídku různých stylů, abychom se trefili do vkusu většině zákazníků. Oblíbený je ale například skandinávský design, retro nebo provensálský styl. Snažíme se hodně pracovat s masivním dřevem, který nikdy nevyjde z módy, a zároveň nabízíme i dražší kategorii nábytku pro designové fajnšmekry jako Softline, Norr11 a další.

25179cz
Softline
prodotti-57547-rel06a2638ef2da47c4b2196de144f36067
Softline

Z jakých zemí jsou nejčastěji značky, které prodáváme?

Nejčastěji máme nabídku ze Skandinávie, Německa, Francie, Itálie nebo Polska. Právě Polsko představuje neomezený trh kvalitních nábytkových dodavatelů. Lidé ale mají bohužel často vůči polskému trhu předsudky a spojují si ho s levným a nekvalitním nábytkem, ale opak je pravdou. Musím zmínit třeba naše oblíbené polské značky Mazzivo, Seart nebo Paged.

Jaké zahraniční značky patří mezi nábytkové ikony?

Určitě to je Softline, Norr11, Kartell, Innovation. To jsou značky, které na Bonami nabízíme. Vynikají nadčasovým designem, kvalitními materiály a dokonalým zpracováním. Velmi dobře se s nimi spolupracuje a právě tyto značky určují trendy. Třeba Softline v rámci Salone de Mobile v Miláně vždy jeden z nejkrásnějších stánků. Dánský Innovation je známý svým minimalistickým a funkčním designem a Kartell nám ukazuje, že i plast může být krásný a snadno kombinovatelný. Norr11, to je zase skutečná skandinávská lahůdka, která klade důraz na kvalitní dřevo s nadčasovými materiály.

12278839_978834165491945_382534263188864994_n
Karup
Bedroom1
Woodman

Nesmím ale zapomenout ani na značky Karup nebo Woodman, které u zákazníků bodují. Karup se inspiruje japonským stylem spaní na tzv. futonech, matracích, na kterých spali i japonští samurajové a na Bonami je nejprodávanější značkou nábytku. Woodman, který rovněž patří mezi bestsellery na Bonami, kombinuje moderní i klasický styl a nabízí masivní nábytek, který se hodí do obýváku i domácí kanceláře.

A co čeští výrobci nábytku, jak ti si na Bonami vedou?

České dodavatele se snažíme oslovovat, úspěšně spolupracujeme například se značkou Jitona nebo Master&Master. Bohužel ale v současné době není většina připravena na takovou spolupráci a neumí si představit prodej svých produktů přes internet. Co je velká škoda, protože nevidí výhody v tom, že můžeme ukázat jejich nábytek „světu“ a tím by se dostal více do povědomí zákazníků.

3c0d8a283b-1000x1000
Master&Master
10450332_676647282416091_4136927960213623094_o
Jitona

Jaké budou trendy v nábytku pro příští rok?

Velmi trendy je dřevo. Bude ho v interiérech stále více. Myslím, že lidé už jsou přesycení provensálského a velmi zdobného stylu a budou se více přiklánět k jednoduchosti. Dřevo navíc nevyjde z módy nikdy. Bude se jen měnit množství použití v interiéru. Takže dřevem, ať už masivem nebo dýhou, nikdy nic nezkazíme.

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate