#bonamiradosti ze Skandinávie aneb Severský domov

Protože se tento týden věnujeme skandinávskému stylu, mrkli jsme se, jak moc je tento severský trend oblíbený i mezi vámi. A nestačili jsme se divit – jednoduchost a efektnost jednoduchých linií, světlých barev a přírodních materiálů funguje, a vy víte, jak správně jednotlivé prvky kombinovat tak. aby byl váš domov útulný a přitom vzdušný. Klobouk dolů, od vás by se mohli učit i profesionálové. Podívejte se, jak vypadají skandinávské trendy na Bonami a porovnejte je se snímky od našich fanoušků. My tam nevidíme skoro žádný rozdíl.#bonamiradosti ze skandinávie

Držte se klasiky (pro jistotu)

Základním pravidlem pro skandinávský interiér je nepouštět se do zásadních barevných experimentů. Ideální barevné ladění by se mělo točit kolem bílé či šedé, případně jej můžete okořenit nesmrtelnou kombinací černá-bílá. Inspirovat se klidně můžete u @bara_chrudimska, která si domov zpestřila výrazným kobercem.

#bonamiradosti ze Skandinávie v pastelových tónech

Ne všichni si ale dokáží představit život bez barev. Ani severský styl není tak přísný – nejlépe s ním fungují barvy pastelové. Tedy ty, které nijak „nekřičí“ a neznervózňují. Své o tom ví i @jitkafojtikova, jejíž severský kout skvěle funguje s jemnou růžovou.

Usínat s polární září za okny…

Kdo by si nepřál usínat pod širým nebem, nebo dokonce přímo u polárního kruhu, kde se večer na nebi odehrávají doslova magická představení. Přiblížit si kouzelné noci můžeme alespoň pomocí jemně vzorovaného severského povlečení po vzoru @tereza_cervinka.

Severské květiny

Ačkoli se může zdát, že severský styl působí stroze a nehostinně, nenechte se zmýlit. Kromě přírodního dřeva dbá také na dostatek živých květin, které klidně využívá i na takových místech jako je koupelna. Květin se nebojí ani @beata_fashionpicanteria a skvěle je aranžuje do různorodých váz, což domovu dodává ten správný šmrnc.

My little garden 🌱🌿 #homesweethome #homedecor #home #garden #eucalyptus #cactuslover #flowers

A post shared by ➖ Beáta Kaňoková ➖ (@beata_fashionpicanteria) on

Chcete také vy inspirovat ostatní? Podělte se s námi i se zbytkem světa o své oblíbené kousky a ukažte ostatním, co vám dělá radost. Vyfoťte nám své dekorace nebo nové přírůstky z Bonami, přidejte hashtag #bonamiradosti a staňte se inspirativním členem Bonami komunity.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate