#bonamiradosti z ložnice aneb Inspirace pro malé i velké

Každý den nás překvapuje a těší dávka inspirace z vašich krásných fotografií plných radosti. Někdy nám ukážete své oblíbené doplňky, jindy nás pozvete do obývacího pokoje či ložnice. Jsme rádi, že společně s vámi děláme svět hezčí. Pojďte se podívat na výběr tohoto týdne, tentokrát jsme pro vás připravili #bonamiradosti z ložnice.

#bonamiradosti z ložnice - inspirace pro malé i velké

#bonamiradosti jako v pohádce

Jistě vás nepřekvapí, že #bonamiradosti se často spojují právě s radostmi rodinnými… Ať už se s námi podělíte o společné snídaně či večeře (mrkněte do našeho výběru plného dobrot) nebo o radosti, které vám dělají ty nejmenší, na tyto fotografie je jednoduše radost pohledět.

#nursery #nurserydecor #bonamiradosti #bonamicz @bonamicz 😘 #homedecor #home #inspiration #interior #babygirl 😴👶🏼🙏🏻

A post shared by ✨Jitka Fojtíková ✨ (@jitkafojtikova) on

Pro nejmenší je ložnice vždycky hlavně královstvím na hraní. A vy se jí vůbec nebojíte vyšperkovat krásnými postýlkami, dekoracemi nebo hračkami. Přesně jako paní Jitka nebo paní Dominika.

Čas na změnu

Stále nemůžeme uvěřit, jak jste kreativní. Myslíte, že tato ložnice je navržená odborníky na interiérový design? Kdepak! Paní Mirka se vrhla na rekonstrukci vysněné ložnice po svém.

Naša vysnená #spálňa sa už začína na seba podobať ♥ #rekonstrukcia forever… #bedroom #bonamiradosti #lampa

A post shared by Miroslava Gromovská (@miroslavagromovska) on

Postel jako luxusní oáza klidu

Ložnice není jen místnost s krásnými dekoracemi a povlečením, primárně funguje jako oáza klidu. Taková snídaně do postele nebo celý den strávený s knihou mezi polštáři… Nemáte-li na takový luxus dostatek času ráno, můžete vyzkoušet šampaňské se sladkým potěšením jako jsou jahody nebo čokoláda.

#bonamiradosti z ložnice

Chcete také vy inspirovat ostatní? Podělte se s námi i se zbytkem světa o své oblíbené kousky a ukažte ostatním, co vám dělá radost. Vyfoťte nám své dekorace nebo nové přírůstky z Bonami, přidejte hashtag #bonamiradosti a staňte se inspirativním členem Bonami komunity.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate