#bonamiradosti z kanceláře aneb Inspirace pro každý den

S každým dalším dnem se množství #bonamiradostí rozšiřuje a nás těší, že je na světě tolik hezkých věcí a momentů hodných zachycení. Tentokrát jsme pro vás vybrali #bonamiradosti z kanceláře, inspirujte se, jaké kousky se hodí k práci doma, v kanceláři nebo jen tak, pro volnější odpoledne plné čtení a hledání inspirace…

#bonamiradosti z kanceláře - Inspirace pro každý den

Homeoffice aneb kancelář doma (v posteli)

Všimli jsme si, že také rádi pracujete a plánujete doma – ve velkém křesle, na sedačce, anebo dokonce (jako @veronikajorjobert) rovnou v posteli. K tomu všemu vám pomáhají oblíbené hrnečky a krásné sešity nebo diáře všech různých barev a velikostí.

Evening home office 👌🏻🛏

A post shared by Veronika Sadovska (@veronikajorjobert) on

#bonamiradosti z drobností

Ať už pracujete na plný úvazek v kanceláři, studujete medicínu nebo píšete do novin, nezapomínáte ani na drobnosti, které vám zlepší (nejen) pracovní den. Stejně jako @bara.chrudimska, která zpestřila svůj fotoaparát. A z toho máme radost!

Čas na kávu a čaj

I uprostřed hektického pracovního dne se umíte zastavit a nechat si chvilku klidu pro sebe. Ranní plánování pak nejlépe funguje se šálkem horkého čaje servírovaného v klidu, jako to umí @miriammasaryk.

#bonamiradosti z kanceláře

Chcete také vy inspirovat ostatní? Podělte se s námi i se zbytkem světa o své oblíbené kousky a ukažte ostatním, co vám dělá radost. Vyfoťte nám své dekorace nebo nové přírůstky z Bonami, přidejte hashtag #bonamiradosti a staňte se inspirativním členem Bonami komunity.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate