#bonamiradosti v záplavě jarních paprsků

Není to tak dávno, co nás oficiálně opustila zima. Místo ní k nám ale hned zavítaly jarní paprsky, které okamžitě probudily jarního ducha všude kolem nás a nakonec i v nás samotných. Jako by nás spolu s posledními zimními mračny opustily také zimní chmury – vše se rychle zazelenalo, vyrašily první kvítky a my mohli odhodit kabáty a vytáhnout tenisky. Také na vašich fotografiích je znát, že máte z příchodu jara radost! Pojďme se společně podívat, jaké #bonamiradosti v záplavě jarních paprsků vás inspirovaly ke zvěčnění.

#bonamiradosti v záplavě jarních paprsků

První jarní ‚grilovačka‘

Proč si neudělat krásné odpoledne (nebo rovnou celý den) v parku nebo doma na zahrádce s přáteli? K tomu neodmyslitelně patří i dobré jídlo, čímž se řídí i @zuzi.slesingerova, jejíž dobroty vypadají víc než lákavě. Takže my to taky balíme a vyrážíme grilovat. ☺

Nejlepší je domácí barbecue 🤗 @bonamicz #bonamisoutez #bonamiradosti

A post shared by Zuzi Šlesingerová (@zuzi.slesingerova) on

#bonamiradosti v záplavě jarních paprsků

Jarnímu období rozhodně nemůžeme upřít, že svým příchodem přináší k nám domů svěžího ducha – například v podobě rozkvetlých květin, které rozzáří a provoní kuchyni stejně, jako to umí ranní káva. Tajemnou moc květin moc dobře znáte, a jarní Instagram jimi oplývá… jako třeba u @nikolhess.

Kouzlo jarního detailu

Po dlouhé a chmurné zimě si každý z nás rád přinese domů trošku té jarní atmosféry. Malé detaily jako květiny, barevný nábytek, povlečení rozjasní celou místnost a působí velmi svěže a příjemně – na domácí i návštěvy. Barev se nebojí ani @kiarablogsite.


Pokud se nutně necítíte na barvy v interiéru, dopřejte si trochu jara v podobě barevných šperků – třeba takové Ko-Rá-Le fungují přímo kouzelně, jak se potvrdilo i @adelajur.

Chcete také vy inspirovat ostatní? Podělte se s námi i se zbytkem světa o své oblíbené kousky a ukažte ostatním, co vám dělá radost. Vyfoťte nám své dekorace nebo nové přírůstky z Bonami, přidejte hashtag #bonamiradosti a staňte se inspirativním členem Bonami komunity.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate