#bonamiradosti na víkend aneb Inspirace s nejmenšími

Sobota v posteli? Víkend plný hraní a zábavy? Náš výběr #bonamiradosti s nejmenšími ukazuje, že moc dobře víte, jak pro své maličké zařídit pohádkový pokojíček. Těší nás, když vidíme, kolik radosti kolem sebe máte, a že vám úsměv na tváři vykouzlí nejen hmotné kousky, ale také vaši nejmilejší.

#bonamiradosti s nejmenšími - Inspirace z Instagram fotografií

Kdo si hraje, nezlobí

Tohle pravidlo funguje pro kluky i holky každého věku. Můžete si hrát se stavebnicí, počítačovou hrou nebo třeba s autíčky, víkend díky tomu bude ještě o něco hezčí.

#bonamiradosti s nejmenšími

Děti přináší spoustu radosti do našich životů, a je vidět, že své nejmenší rádi trochu rozmazlujete. A my se tomu vůbec nedivíme. Dětský svět je totiž plný roztomilých kousků a doplňků, které plní sny.

Koberec pod psa a postel pro kočku

Všichni dobře víme, že k milovaným členům rodiny patří vedle dětí také čtyřnozí domácí mazlíčci. Snahy zakázat jim postel nebo koberec mnohdy nezabírají a rádi se jim podvolíme a dovolíme (skoro) všechno.

Víkendové radosti pro malé i velké

Ať už jste školou povinní nebo zkrátka jen „ujíždíte“ na drobnostech z papírnictví, fantazii se meze nekladou. Hlavně, když máte radost. Kousky s motivy kočiček totiž ještě neublížily nikomu.


Chcete také vy inspirovat ostatní? Podělte se s námi i se zbytkem světa o své oblíbené kousky a ukažte ostatním, co vám dělá radost. Vyfoťte nám své dekorace nebo nové přírůstky z Bonami, přidejte hashtag #bonamiradosti a staňte se inspirativním členem Bonami komunity.

Komentáře

komentářů

Comments are closed.

Navigate