Bonami podle vašich představ: Více lokálních značek i pomoc s výběrem nábytku

Nedávno jsme udělali průzkum mezi našimi zákazníky, který jsme nazvali „Poskládejte si Bonami podle sebe“. Chtěli jsme především zjistit, co vám na Bonami dělá radost, co vám u nás naopak chybí a co byste rádi zlepšili. Pojďte se s námi podívat, jak dotazník dopadl a co jsme pro vás už vylepšili.

Magazín

Trocha čísel na úvod

1753 – tolik lidí dotazník úspěšně vyplnilo a dostalo odměnu 150 Kč v kreditech na další nákup a k tomu dopravu zdarma na týden. Dotazník trval 7 dní a průměrný čas nad ním strávený byl 2-5 minut. Ze sociálních sítí sledujete nejvíce náš Facebook (45,2 %). Pouze 6,1 % pravidelně sleduje a čte náš magazín a nejvíce vás zajímají rady, jak vybírat nábytek (58,4 %) a DIY nápady. 99 % z vás bylo s nákupem spokojeno. Z našeho sortimentu vás nejvíce zajímají dekorace (37,5 %).

Téma nábytek

Z dotazníku vyplynulo, že byste ocenili více rad a tipů, jak vybírat nábytek. Ty vám pravidelně přinášíme v našem magazínu. Najdete zde články s designovými trendy a tipy, jak správně zařídit interiér, rady designérů a inspirace jak bydlí známé osobnosti. Nechybí příběhy značek a pravidelná várka našich vlastních DIY tipů. S výběrem nábytku vám také rádi poradíme na naší infolince nebo na e-mailu sluzebnicek@bonami.cz. Mrkněte také na naší přehledně rozdělenou sekci s nábytkem a načerpejte inspiraci ze speciálních kolekcí nábytku.

Pohovka Karup, jeden z nejoblíbenějších kousků na Bonami
Pohovka Karup, jeden z nejoblíbenějších kousků na Bonami

Sociální sítě

Každý den vám přinášíme inspiraci a nové kampaně také na našich sociálních sítích. Denně tam najdete příspěvky upozorňující na nové kampaně nebo články v magazínu, spoustu inspirace a často také soutěže, kterých si podle průzkumu ceníte nejvíc. Podpultová informace: sledujete náš Facebook zítra v poledne, objeví se tam nová soutěž a vyhrají pouze 3 nejrychlejší.

Denně makáme na zlepšení

Chceme, aby se vám u nás dobře nakupovalo, a protože víme, jak je důležité vědět všechny podrobnosti o kupovaném produktu, neustále se snažíme vychytávat i sebemenší detaily. Proto nyní, když si budete vybírat produkt, můžete si užít pěkně velké fotky, které si lze prohlédnout do detailu, ještě přehlednější seřazení jednotlivých parametrů a informace o dostupnosti.

Několik nespokojených podnětů padlo kolem delší doby dodání. Chápeme, že vám může doba dodání připadat někdy velmi dlouhá (a vám se nechce čekat), ale věřte, že termíny domlouváme tak, aby u vás balíček byl co nejdříve. Rozhodli jsme se tímto způsobem, protože díky tomu máme možnost vám nabízet velké množství zajímavých kousků z celého světa každý den. A tak věříme, že o něco delší dobu čekání na balíček vám vykompezujeme radostí, kterou budete mít, když vám balíček dorazí. Pokud opravdu čekat nechcete, pak nezapomeňte, že máme každý den spoustu čerstvých Skladovek.

Více lokálních značek

Jedna z našich otázek zněla „Jakou značku byste na Bonami chtěli vidět?“. Ze 1747 odpovědí to byl nejčastěji Villeroy & Boch a české povlečení Matějovský. Již nyní pracujeme na tom, abychom vaše přání mohli co nejdříve splnit.Také byste ocenili více lokálních značek, což nás moc těší, protože my je podporujeme moc rádi. Aktuálně u nás najdete například houpací závěsná křesla Swingy designérky Lindy Vrňákové, nádherná retro křesla Kamily Velínské, nebo stylové šperky od Lucie Markové.

Retro křesílko od Kamily Velínské a masážní houpačka Swingy od Lindy Vrňákové
Retro křesílko od Kamily Velínské a masážní houpačka Swingy od Lindy Vrňákové

Letos na Valentýna jsme opět připravili kampaň s oblíbenými venušinými kuličkami Whoop.de.doo od české designérky Anny Marešové, oceněné Národní cenou za studentský design. O kuličky byl takový zájem, že jsme museli vyjednat navýšení jejich počtu, což se nám podařilo a kampaň se úspěšně vyprodala. Nyní venušiny kuličky najdete ve Skladovkách.

Na Mezinárodní den žen jsme si pro naše zákaznice připravili speciální akci v každé zemi (tedy v ČR, Polsku a na Slovensku) s lokálními umělci. Rozhodli jsme se zbořit mýty okolo MDŽ, který je dnes často vnímán jen jako přežitý komunistický svátek a oslavit ho ve své pravé podstatě. V ČR jsme navázali spolupráci s českou malířkou a ilustrátorkou Petrou Bartoňkovou, kterou můžete znát pod uměleckým jménem Petruccya. Vytvořili jsme kolekci 4 autorských plakátů, které jste si mohli stáhnout a vytisknout a udělat si tak radost.

Kolekce autorských plakátů vytvořené českou designérkou Petruccya pro Bonami
Kolekce autorských plakátů vytvořené českou designérkou Petruccya pro Bonami

Minulý týden jsme měli na Bonami poprvé kampaň slovenské značky JUST LOVE, která vyrábí nádherné autorské hračky a interiérové doplňky. Na Facebooku jsme udělali soutěž se dvěma plyšáky na fotce níže, a tak Král Jelimán a Goliáš již putují ke svým novým majitelkám.

IMG_6491

Chtěli byste k našemu průzkumu cokoli dodat? Neváhejte prosím zanechat váš komentář zde pod článkem, vaše názory jsou pro nás důležité.

Komentáře

komentářů

Leave A Reply

Navigate